W tej szkole doszło do prawdziwej patologii. Nauczycielka groziła swoim uczniom niezaliczeniem im roku, jeśli nie zdecydują się pójść z nią do łóżka. Kobieta stanie przed sądem i za swoje szaleństwa zapłaci wolnością. 

To historia rodem z filmów pornograficznych. Wiele osób w wieku nastoletnim dałoby wszystko by móc uprawiać seks ze swoimi nauczycielami. Ta nauczycielka wzniosła szkolne patologie na inny poziom. 40-letnia kobieta groziła swoim uczniom, że jeśli nie zdecydują się na zbliżenie z nią, nie zdadzą do następnej klasy.

ZOBACZ TAKŻE: Ostry seks w szkole. Nauczycielka z uczennicą w klasie poszły na całość

Do zdarzenia doszło w kolumbijskim Medellin, notabene mieście Pablo Escobara. Yokatsa M. wysyłała swoim uczniom, 16- i 17-latkowi, odważne filmy i zdjęcia, namawiając ich do stosunku.

Patologia w szkole

Kobieta seks z nastolatkami uprawiać miała wielokrotnie między styczniem a kwietniem 2016 roku. W zamian za wizyty dostawać mieli lepsze oceny. Niecne praktyki Kolumbijki wyszły na jaw, gdy ojciec jednego z molestowanych odkrył nagrania jej autorstwa. Patologia w szkole zakończyła się, gdy drugi z chłopców upublicznił pikantne filmu z udziałem 40-latki.

Obaj młodzi mężczyźni zgodnie przyznali, że z nauczycielką spotykali się ze strachu, a nie z własnej woli. Teraz Yokatsie M. grozi do 40 lat więzienia. Od kobiety odwrócił się także mąż, który na wiadomość o nierządzie żony, uruchomił postępowanie rozwodowe.

ZOBACZ TAKŻE: 16-latek miał romans z nauczycielką. Nie uwierzycie, co ich zdradziło

Nie pierwszy taki przypadek

Od dłuższego czasu podobna patologia w szkole staje się międzynarodowym trendem, w którym przodują stany zjednoczone. Internet i inne media bez przerwy zalewają informacje o kolejnych nauczycielkach, lubujących się w seksie ze swoimi uczniami. To już prawdziwa plaga, której końca jak na razie nie widać.

ZOBACZ TAKŻE: W miejscach publicznych uprawiała wyuzdany seks z uczniami szkoły specjalnej

źródło: se.pl

Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

Największe seksskandale show-biznesu

Zobacz również