Patologia w rodzinie "Króla". Wnuczki Presleya molestowane seksualnie przez własnego ojca

Patologia w rodzinie "Króla". Wnuczki Presleya molestowane seksualnie przez własnego ojca Źródło: źródło: freeclassicimages.com, pixabay.com

Ciekawe, co powiedziałby na to sam Elvis Presley? Jego córka, Lisa Presley, została bowiem pozbawiona swoich dzieci. Te przebywają aktualnie w Ośrodku Pomocy Dzieciom i Rodzinom w Kalifornii. Wszystko przez zdjęcia znalezione u ich ojca - Michaela Lockwooda.

Kompromitujące materiały u ojca dziewczynek znaleźć miała Lisa. Lockwood na swoim komputerze przechowywać miał dziesiątki, jeśli nie setki "nieodpowiednich" zdjęć swoich dzieci. Kobieta nie ma wątpliwości, że jej mąż molestował seksualnie ich dzieci.

Jak dotąd 49-latka razem ze swoim partnerem wychowywała wspólnie 8-letnie bliźniaczki - Finley i Harper. Coraz częściej jednak w ich domu dochodziło do spięć i kłótni między małżeństwem. Lisa już od dawna miała podejrzenia, jakoby jej mąż miał skłonności pedofilskie. Zatrudniła nawet specjalnie dwie nianie, które miały przebywać z córkami, kiedy Lisa nie mogła być w domu.

 - Na urządzeniach Lockwooda znaleziono jeszcze 80 materiałów, które natychmiast dołączono do dowodów w sprawie. Policja podkreśla, że wciąż bada pozostałe nośniki danych, a materiał już zgromadzony nie został jeszcze przez nich zanalizowany - podają amerykańskie media.

Córka "Króla" od razu wystąpiła z wnioskiem o rozwód. 49-latka już od dłuższego czasu zabierała się do tego, jednak znalezione na komputerze jej męża zdjęcia były kroplą, która przelała czarę goryczy. Oskarżenie o molestowanie dzieci dołączyła do papierów rozwodowych.

Lisa Presley wyszła za Michaela Lockwooda w 2006 roku. Huczne wesele w Japonii było jednak początkiem bardzo trudnego i rozdzieranego licznymi kłótniami związku. Para nie mieszka razem już rok i raczej nie zanosi się na to, by miała do siebie wrócić. Michael widzi jednak w rozstaniu nadzieję na zysk. Majątek Lisy szacuje na 300 mln dolarów i żąda wypłacania po rozwodzie 40 tys. dolarów miesięcznie na swoje konto tytułem "wsparcia".

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News