Gdy jeszcze niedawno w internecie opublikowano film pokazujący grupę nastolatek znęcających się nad koleżanką ze szkoły, w mediach rozpoczęła się prawdziwa burza. Niewiele osób spodziewało się bowiem, że ten stopień agresji, szczególnie wśród młodych dziewczyn, jest tak poważnym, powszechnym problemem. Kontrowersje nie zdążyły jeszcze jednak ucichnąć, a już w sieci pojawiło się kolejne nagranie ukazujący bardzo podobne zachowanie.

Tym razem do szokujących internautów zdarzeń doszło w Lublinie. Na filmie widać grupę nastolatek, które kłócą się. Jedna z nich każe drugiej uklęknąć i przepraszać. Nastolatka w końcu decyduje się to zrobić, gdyż pozostałe wciąż grożą jej karami cielesnymi, takimi jak bicie „z pięści”.

Dziewczyna, która została poniżona przez pozostałe nastolatki, cierpi na astmę i niedosłuch. Media dowiedziały się, że od czasu tych wydarzeń nie pojawiła się w szkole. Rzadko bywa w niej także nastolatka odpowiedzialna za znęcanie nad koleżanką. Dyrektor placówki zaznaczył, że dziewczyna notorycznie wagaruje, jest zagrożona ze wszystkich przedmiotów, a on nie potrafi skontaktować się ani z nią, ani z jej rodzicami.

Film razem z pozostałym materiałem dowodowym trafił na policję. Nastolatka, która odpowiada za znęcanie się i poniżanie koleżanki, nie uniknie na pewno kary, gdyż na komisariat zgłosiły się już także inne jej ofiary.

...

Zobacz również