Pasażerowie samolotu nie wierzyli. Mężczyzna wykupił miejsce dla... swojej lalki Barbary
Wiadomości Pikio - 25 Września 2016

Pasażerowie samolotu nie wierzyli. Mężczyzna wykupił miejsce dla... swojej lalki Barbary

Dziwna sytuacja miała miejsce w jednym z amerykańskich samolotów połączeń krajowych. Sara Nović, która leciała do Cincinnati w stanie Ohio, spostrzegła, że siedząca obok niej dziewczynka to w rzeczywistości lalka. Jeszcze większy szok przeżyła, kiedy okazało się, że lalka ma własny bilet, który został legalnie zakupiony.

Rząd, w którym siedziała pasażerka, składał się z trzech miejsc. Nović zorientowała się, że choć wszystkie miejsca są zajęte, tylko na dwóch z nich siedzą ludzie. Środkowa pozycja zajęta była przez lalkę, która należała do siedzącego obok niej mężczyzny.

- Dobra wiadomość: żadnej osoby w środkowym miejscu obok mnie. Zła wiadomość: przerażająca lalka należąca do mężczyzny przy oknie siedzi obok mnie - skomentowała sytuację Nović.

Okazało się, że lalka ma wykupiony bilet na imię Barbara i tak w istocie zabawka została nazwana przez właściciela. Mężczyzna podczas kupowania miejsca dla swojej "towarzyszki" posłużył się jednak fałszywym paszportem, a obsługa lotniska nie zorientowała się, że sprzedaje bilet na miejsce dla lalki.

Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy personel pokładowy liczył kolejnych pasażerów. Wtedy wszyscy dowiedzieli się o lalce Barbarze. Właściciel zabawki został pouczony, by już nigdy więcej przy zakupie biletów nie posługiwał się fałszywymi danymi.

- Są też pozytywne tego strony. Barbara była najgrzeczniejszym dzieckiem jakie znam - podkreśliła Nović.

źródło: twitter.com/novicsara źródło: twitter.com/novicsaraPolub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:
źródło: wp.plpt
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News