Paryż odcięty od świata! Wokół całej stolicy Francji panują korki na setki kilometrów, odwołane loty to najmniejsze niedogodności, z którymi muszą się zmierzyć mieszkańcy Paryża i turyści. 

Chociaż mamy XXI wiek to po raz kolejny natura udowodniła, że człowiek nie ma z nią szans. Zima po raz kolejny zaskoczyła Francuzów. Tym razem bardzo nieprzyjemnie.

ZOBACZ TAKŻE: Każdy Polak powinien to przeczytać! Francja wydała niesamowite oświadczenie ws. Mackiewicza

Paryż odcięty od świata

Wyjątkowo duże opady śniegu totalnie odcięły od świata mieszkańców Paryża i całej północnej Francji. Przez potężne śnieżyce wystąpiły ogromne utrudnienia w ruchu. I choć internauci udostępniają zdjęcia pięknie ośnieżonych paryskich ulic, to w rzeczywistości jest to prawdziwą katorgą.

W nocy wokół Paryża utworzył się korek, który rozciągał się na odcinku 700 km! Z powodu intensywnych opadów śniegu zamknięto wieżę Eiffla i odwołano znaczną część lotów. Wiele osób było poirytowanych faktem, że jest uwięzione w mieście, a Paryż jest totalnie sparaliżowany.

ZOBACZ TAKŻE: Wstyd na cały świat! Na jaw wyszło skandaliczne zachowanie Francuzów

Nagła zmiana pogody sparaliżowała Francję

W nocy z wtorku na środę w Paryżu śnieg nie przestawał padać. Francuska telewizja meteorologiczna podała informację, że opady śniegu dzisiaj będą znaczenie większe, a temperatura powietrza spadnie do -10 stopni.

Zdaniem publicystów z „Guardiana” ostatnie bardzo mroźne dni są wynikiem obfitych deszczów, które były przyczyną powodzi w wielu miejscowościach na północy Francji. Wszystko wskazuje na to, że zimowa aura zostanie w kraju na dłużej.

ZOBACZ TAKŻE: Francja wściekła na Polskę. Tracą przez nas fortunę

Czy Robert Biedroń nadaje się na prezydenta Polski?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku


Wszystkie partie Misia Kamińskiego [ZDJĘCIA]