Partnerka upokorzyła Mikołaja Roznerskiego! Zrobiła to na oczach milionów

Partnerka upokorzyła Mikołaja Roznerskiego! Zrobiła to na oczach milionów

Mikołaj Roznerski uznawany jest za jednego z najbardziej przystojnych polskich aktorów. Jego popularność bardzo szybko urosła z dnia na dzień. Niedawno celebryta otrzymał tytuł "Nadziei roku". Jednak ceremonii wręczenia nagród nie towarzyszyło wyłącznie szczęście. Aktor został upokorzony przez własną partnerkę na oczach milionów.

Za nami Wielka Gala Gwiazd Plejady 2018, na której nagrodzone zostały największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Statuetki w różnych kategoriach otrzymali między innymi Doda, Maryla Rodowicz oraz Kinga Rusin. Wśród zaproszonych gości roiło się od celebrytów, wśród których znalazł się Mikołaj Roznerski. Ku zaskoczeniu wszystkich, nie przyszła z nim jego partnerka, Adriana. Adriana Kalska nie przyszła wspierać swojego ukochanego, co nie umknęło uwadze mediów. Mikołaj Roznerski walczył o nagrodę w kategorii "Nadzieja roku", więc tym bardziej nieobecność Adriany była dla wszystkich niezrozumiała. Jak zauważają internauci, Mikołaj Roznerski, który słynie z wielu romansów i uważany jest za największego polskiego amanta, został najzwyczajniej w świecie olany przez swoją partnerkę, która nie pofatygowała się, żeby towarzyszyć mu w tak ważnym dniu. Twierdzą, że gwiazdor, który pokrętnie tłumaczył się z nieobecności Adriany "wyglądał, jak zbity pies" i "ewidentnie było widać, że kłamie".

Mikołaj Roznerski pokrętnie tłumaczy, dlaczego partnerka go olała

Dziennikarze nie odpuszczali aktorowi i cały czas dopytywali, dlaczego Adrianna nie towarzyszy mu w tak ważnym dla niego dniu. Chociaż aktor nie mógł odpędzić się od kobiet, to najwyraźniej w tym przypadku, to nie ona za nim biega. - Mam wspaniałą kobietę, która jest u mojego boku, jest teraz w domu i trzyma za mnie kciuki i... tyle powinno pani wystarczyć - udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi Roznerski. Mimo dalszych pytań dziennikarki, aktor twierdził, że jego partnerka wolała po prostu zostać w domu, stamtąd go wspierać i trzymać za niego kciuki. Dziwne podejście Adriany i Mikołaja wzbudza wątpliwości odnośnie powodzenia ich związku. Obecnie obydwoje grają w Warszawskim teatrze Palladium i często występują razem na scenie. Od kiedy ich związek wyszedł na światło dzienne, bilety sprzedają się w zawrotnym tempie. Każdy chce zobaczyć prawdziwą miłość aktorów na scenie. W przypadku zerwania sytuacja byłaby o tyle gorsza, że na jesieni ma mieć premierę spektakl napisany przez Marka Rębacza "specjalnie dla Mikołaja i Adriany", a okazywanie sobie miłości na scenie po rozstaniu w prawdziwym życiu jest trudnym zadaniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O gwiazdorze TVN mówiła cała Polska. W tajemnicy zrobił coś szokującego
  2. Wielka afera w Wielkiej Brytanii. Meghan Markle i Harry muszą oddać MILIONY!
  3. Doda wściekła ujawnia brudne kulisy TVN. Gigantyczny cios w staję
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News