Partnerka Ryszarda Petru, posłanka .Nowoczesnej Joann Schmidt większość swego czasu spędza z dwoma rosłymi, bardzo dobrze umięśnionymi ochroniarzami. W kuluarach sejmowych mówi się jednak, że lider Nowoczesnej czuje się zazdrosny.

Posłanka .N od miesięcy otrzymywać ma listy z pogróżkami. Na konferencje i wywiady chodzi z ochroniarzami. Schmidt otrzymuje pogróżki różnych źródeł. Telefonicznie, przez SMS-y, e-mailowo

– Mogę jedynie powiedzieć, że dostaję anonimowe groźby karalne. I zgłosiłam to odpowiednim służbom – wyznaje parlamentarzystka pytana o potencjalną obstawę Policji.

Joanna Schmidt zwróciła też uwagę na to, jak w Polsce traktowane są kobiety. Nie zgadza się z postrzeganiem ich poprzez wygląd i ubiór. Atakuje tu posłanki PiS, które jak mówi – posłanki z PiS mówią, że mamy manię na punkcie bicia. Nie zauważają przemocy w domach.

Jak jednak mówi się w kuluarach sejmowych, „normalnej ” budowy Ryszard Petru ma czuć zazdrość wobec dwóch bardzo dobrze umięśnionych, młodych i atrakcyjnych ochroniarzy. Nie może z tym jednak nic zrobić, ponieważ jego partnerka upiera się przy tym, że potrzebuje ciągłej ochrony.

źródło: fakt.pl

 

...

Zobacz również