Ta parodia "Korony królów" wygrywa wszystko! Trzeba to zobaczyć

Ta parodia "Korony królów" wygrywa wszystko! Trzeba to zobaczyć Źródło: Fot. Youtube/Showmax

Niesamowite! Znani polscy aktorzy wystąpili w genialnej parodii kontrowersyjnej "Korony królów" i... rozbawili publiczność do łez. To trzeba zobaczyć!

Internetowy program Saturday Night Live Polska w ekspresowym tempie zdobywa kolejne rzesze fanów. Trudno się temu dziwić, kiedy ogląda się udane skecze z udziałem popularnych celebrytów ze świata krajowego show-biznesu, których w nim nie brakuje. Najnowsza ze scenek, w której zagrał m.in. Tomasz Karolak, zdobyła największą popularność wśród internautów i natychmiast została nazwana ogromnym hitem. Program SNL Polska postanowił bowiem pokazać widzom... parodię "Korony królów" TVP. ZOBACZ TAKŻE: Prezes TVN patrzył z przerażeniem. SEKS GRUPOWY w „Na Wspólnej”

Fani są zachwyceni

Średniowieczne realia i współczesne problemy, próby zapanowania nad królestwem i kłopoty z utrzymaniem porządku w relacjach rodzinnych - to wszystko w zabawny sposób połączyli ze sobą twórcy skeczu. Szczególnie doceniono oczywiście rolę Tomasza Karolaka, która skojarzyła się fanom z postacią odgrywaną przez niego w "Rodzince.pl". ZOBACZ TAKŻE: PiS chce rozszarpać TVN. Ostra pyskówka posłów Genialny skecz zapewne przyciągnie do SNL Polska kolejnych widzów. Bez wątpienia warto się więc z nim zapoznać i samemu ocenić, czy była to udana parodia.  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News