Wystarczyło 10 sekund i wszystko zdemolowane. W sieci pojawiło się nagranie

Wystarczyło 10 sekund i wszystko zdemolowane. W sieci pojawiło się nagranie Źródło: trojmiasto.pl

Parking został zupełnie zdemolowany, wystarczyło dosłownie kilka sekund. Niewiarygodne nagranie trafiło do sieci, a internauci nie mogą uwierzyć w zachowanie kierowcy.

Parking w jednym z centrów handlowych na północy kraju został zdemolowany w zaledwie kilka sekund. Do sieci trafiło porażające nagranie. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co zarejestrowała kamera.

Parking został zdemolowany, kierowca odjechał

Nagranie pojawiło się na portalu Wykop, a użytkownicy serwisu wyrazili zbiorową dezaprobatę dla zachowania kierowcy samochodu dostawczego, który dosłownie w kilka sekund zdemolował parking jednego z centrów handlowych.

Na nagraniu widać, jak kierowca auta dostawczego ignoruje wszelkie znaki ostrzegawcze i wjeżdża na parking pomimo tego, że jego auto jest zbyt wysokie. Przy próbie opuszczenia postoju dochodzi do zahaczenia dachem pojazdu o strop parkingu, w wyniku którego sufit zostaje uszkodzony. Kierowca auta zdaje się zupełnie nie przejmować zniszczeniami, jakie spowodował i odjeżdża z miejsca zdarzenia.

Kierowca samochodu dostawczego nie zmieścił się na parkingu galerii handlowej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak podano w opisie filmu, do sytuacji doszło w galerii handlowej Klif w Gdyni. Jego zachowanie zostało zarejestrowane przez innego kierowcę korzystającego z parkingu. Nie wiadomo, czy kierowca auta dostawczego ostatecznie zgłosił szkodę, którą spowodował, jednak na nagraniu wyraźnie widać tablice rejestracyjne pojazdu.

Dzisiaj grzeje: 1. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

2. Szumowski chce zniesienia kolejnych obostrzeń. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni

Internauci są oburzeni tym, co zobaczyli na nagraniu. Pod filmem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, skierowanych do prowadzącego auto dostawcze. Wielu z nich sugeruje, że za wyrządzone szkody kierowca powinien zapłacić z własnej kieszeni. Inni nie są w stanie uwierzyć w to, że kierowca postanowił zdemolować cały parking zamiast zatrzymać się i poprosić o pomoc.

- Dziwi mnie jedna rzecz na filmiku. Facet przejechał cały parking, robiąc masę szkód. Zagapił się, nie zobaczył znaku - ok, każdemu się zdarza. Po pierwszym uderzeniu, gdybym nawet się zagapił, poprosiłbym kogoś o pomoc i próbował wycofać, nie ruszając nic więcej. Ale nie, gość z inteligencją na bakier, sru, przez cały parking, zrywając wszystko po drodze, narażając się na ogromne koszta napraw - napisał jeden z internautów.

- Następnym razem już się zmieści - zażartował inny użytkownik sieci.

Wideo jest dostępne pod adresem:https://trojmiasto.tv/Dostawczak-demoluje-parking-w-Klifie-Gdynia-09-07-2020-video-44026.html

Najlepsze newsy dnia:

  1. Świetny oprysk z czosnku zwalcza mszyce, mączliki, infekcje bakteryjne i grzybowe. Przygotujesz go w bajecznie prosty sposób
  2. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem
  3. W życie weszły duże zmiany ws. rejestracji u lekarzy. NFZ radzi pacjentom
  4. Beata Kozidrak przerwała w końcu milczenie. Bardzo smutne słowa
  5. Masz telefon w jednej z największych sieci w Polsce? Należy ci się zwrot pieniędzy
  6. Ogłoszono pilny alarm na terenie całego kraju w dniach 10-13 lipca. Chodzi o zagrożenie terrorystyczne

Źródło: Wykop

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News