Zabawa przerodziła się w koszmar! 44 rannych w parku rozrywki w Chinach. Wideo mrozi krew w żyłach

Zabawa przerodziła się w koszmar! 44 rannych w parku rozrywki w Chinach. Wideo mrozi krew w żyłach Źródło: Screen/ YouTube/ CGTN

Park rozrywki w Chinach był miejscem tragicznego wypadku. Kilkadziesiąt osób zostało rannych w wyniku fali sztucznego tsunami. Chwile grozy zostały uwiecznione w mrożącym krew w żyłach wideo.

Park rozrywki Yulong Shuiyn w miejscowości Longjing w Chinach to kompleks basenów, rocznie odwiedzany jest przez około pół miliona turystów. Wodna zabawa na tamtejszych obiektach cieszy się gigantyczną popularnością, choć to może się szybko zmienić. Wszystko z powodu tragicznej w skutkach awarii. W wyniku wypadku, do którego doszło na basenie, rannych zostało 44 osób.

Park rozrywki miejscem grozy. Awaria i tsunami

Dramatyczne sceny były efektem awarii jednej z maszyn używanych w parku wodnym Yulong Shuiyun.  Dziennik „The South China Morning Post” informował, że władze miasta wyjaśniają w opublikowanym oświadczeniu, co wynika ze wstępnych ustaleń. Podobno doszło do awarii urządzenia, które wywołuje sztuczne fale. Atrakcja cieszy się dużą popularnością u ludzi bawiących się w parku. Tym razem odwiedzający doznali jednak poważnych obrażeń.

Awaria maszyny spowodowała bowiem "sztuczne tsunami" - fale, które wykreowało urządzenie, były zbyt duże, woda porwała z sobą ludzi. Wśród kąpiących się były także dzieci. Efektem - 44 osoby ranne.

Wypadek został nagrany. Przerażające wideo krąży po sieci

Według informacji „The Straits Times”, 44 rannych turystów zostało przewiezionych do szpitala. Obrażenia są różne - wiele osób ma złamane żebra i urazy stóp. Trwa dochodzenie mające określić wszystkie okoliczności wypadku, a przede wszystkim - jak doszło do awarii maszyny tworzącej fale. Do czasu zakończenia śledztwa basen został zamknięty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do sieci trafiło nagranie z wypadku. Widok fali porywającej ludzi mrozi krew w żyłach. Na wideo widać kąpiących się w basenie turystów, których nagle zmiata gigantyczna fala sztucznego tsunami. Ucierpiały także osoby stojące na brzegu basenu. Na nagraniu widać też, że przed groźną falą musiał uciekać też jego autor.

Wideo z parku rozrywki można obejrzeć na kanale CGTN w serwisie YouTube.

Źródło: Screen/ YouTube/ CGTN

  1.  Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu