Paraliż i udar. Szczegóły strasznej choroby wyjawione przez uwielbianą parlamentarzystkę

Paraliż i udar. Szczegóły strasznej choroby wyjawione przez uwielbianą parlamentarzystkę Źródło: screen Republika

Lidia Staroń jest jedną z najbardziej zapracowanych parlamentarzystek. Senator przez lata słynęła jako obrończyni praw lokatorów. Na rozwiązywaniu trudnych sporów mieszkaniowych straciła niemało zdrowia. Skończyło się na koszmarnym udarze, a jego skutki senator odczuwa do dziś. Teraz wyjawiła straszne szczegóły swojej choroby.

Lidia Staroń znana jest setkom, jeśli nie tysiącom Polaków, ze skutecznych interwencji, głównie w sprawach dotyczących ochrony praw lokatorskich. Mało kto wie, jak wspomniane zaangażowanie odbiło się na zdrowiu parlamentarzystki.

Przeszła ciężki udar. Senator Lidia Staroń znów chce walczyć o prawa pokrzywdzonych

"Super Express" donosi o poważnych problemach zdrowotnych parlamentarzystki. Senator Staroń przeszła wiosną poprzedniego roku poważny udar. - Pewnego dnia obudziłam się i okazało się, że po prostu nie umiem mówić. Nie mogłam też chodzić. Przez trzy dni nie robiłam nic innego, tylko płakałam. Dodatkowym, bardzo bolesnym ciosem była śmierć mojej mamy, a stało się to krótko po moim udarze. To był naprawdę okropny czas - wyznała Lidia Staroń w niedawnej rozmowie z "Super Expressem". Tragedie rodzinne często kładą kres naszym publicznym aktywnościom. Senator przetrwała jednak fatalny czas. Dziś znów chce walczyć. Wciąż zajmuje się sprawami mieszkaniowymi, czy spółdzielczymi, a grupy interesów (np. komornicy, czy tzw. czyściciele kamienic) mogą już zgrzytać zębami. - Całe życie mówiłam innym, że trzeba walczyć, że nie ma rzeczy niemożliwych, więc nie mogę się poddać – czytamy w "Super Expressie". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Konsekwencje uszczerbku zdrowia wykluczyły panią senator z życia publicznego. Werdykt lekarza brzmiał co najmniej pesymistycznie - roczne zwolnienie od wszelkich intensywnej aktywności. Dziś tabloid informuje, że postępy zdrowotne są szybsze niż zakładali medycy. Lidia Staroń może wrócić do parlamentarnej aktywności wcześniej. Lidia Staroń przyznała otwarcie, że jej szybki powrót do zdrowia zadziwił nawet lekarzy. Jej wznowiona aktywność to już kwestia kilku tygodni. – Lekarze mówią, że w moim przypadku to cud. Wracam do pracy, choć nie minął jeszcze rok. Nie mam wątpliwości, że moja siła pochodzi od ludzi – wskazała parlamentarzystka i społeczniczka w jednej osobie.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Matka Edyty Górniak niedawno miała udar, a teraz jeszcze to… Współczujemy
  2. Aktor TVP miał udar mózgu. Już niedługo o jego dramacie usłyszą wszyscy
  3. Gwiazdor najpopularniejszego show Polsatu przeszedł udar! Kompletnie się załamał
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News