Niebywałe, turyści publikują kolejne paragony znad morza. Podobnych kwot nikt się nie spodziewał

Niebywałe, turyści publikują kolejne paragony znad morza. Podobnych kwot nikt się nie spodziewał Źródło: Wirtualna Polska

Paragon czy rachunek znad morza ciekawi wszystkich - tych spędzających wakacje w domu lub szykujących się na wyjazd. Każdy jest zainteresowany, czy ceny rzeczywiście wzrosły, czy też utrzymują się na średnim poziomie. Jeden z rachunków, który otrzymała redakcja Wirtualnej Polski, szczególnie zadziwia.

Warto zachować paragon z obiadu lub wypadu na deptak w celu skosztowania gofrów - internauci są niezwykle ciekawi aktualnych cen w najpopularniejszych kurortach. Wiadomo, jaką strategię obrały lokale.

Nad morzem rzeczywiście zdzierają z turystów?

Turyści podzielili się na dwa obozy - jedni twierdzą, że nad morzem i nie tylko jest straszna drożyzna i bez większej gotówki w kieszeni nie ma sensu tam jechać. Z kolei drudzy uważają, że da się zjeść tanio i smacznie, a ci pierwsi zwyczajnie przesadzają. Na stronie publikowaliśmy już zabójczy paragon za obiad, w tym dość osobliwą surówkę oraz dla odmiany rachunek za kilka słodkości na Krupówkach.

Czytelnicy Wirtualnej Polski na bieżąco podsyłają redakcji swoje rachunki za posiłki nad morzem. Podobnych cen nikt się nie spodziewał - wcale nie trzeba płacić nawet 80 zł za osobę, aby smacznie zjeść.

- Spędziłem weekend w Stegnie. Na obiady jeździłem do smażalni ryb w porcie w Kątach. Bardzo smaczna zupa rybna za 12 zł. Porcja frytek, surówka oraz 25 dag dorsza w cenie 28zł. Inny zestaw: zupa rybna, frytki, surówka i duża porcja flądry w cenie 40 zł. Zawsze wybieram Mierzeję Wiślaną ze względu na mniejszą liczbę ludzi - pochwalił się dziennikarzom pan Tadeusz.

Paragon czytelniczki może nieźle zadziwić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak prawdziwą furorę zrobiła pani Małgosia, która napisała do Wirtualnej Polski i na dowód podesłała też zdjęcie paragonu. Udało jej się za obfite dania obiadowe zapłacić odpowiednio 25 i 31 zł. Mało tego, do każdej porcji restauracja podała też po miseczce zupy o objętości 300 ml. Można więc najeść się tanio, smacznie i zdrowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje
2. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje

Turyści, którzy planują wyjazd nad morze najbardziej obawiają się, że restauracje mocno podniosą swoje ceny, żeby odkuć się po pandemicznym kryzysie. Z kolei lokale obawiają się, że jeśli będzie u nich zbyt drogo, klient pożywi się u konkurencji. Jak widać, w niektórych knajpach wcale nie widać wzrostu cen. Poza tym wielu wyjeżdżających martwi się też o rosnącą inflację (na szczęście w kwietniu nieco przyhamowała), która miała niemały wpływ na ceny w sklepach.

Fot. Wirtualna Polska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News