Przecieramy oczy ze zdumienia. Mężczyzna pokazał paragon za obiad nad morzem, totalny bezcen

Przecieramy oczy ze zdumienia. Mężczyzna pokazał paragon za obiad nad morzem, totalny bezcen Źródło: dziejesie.wp.pl

Paragon za obiad nad morzem wywołał ogromne poruszenie internautów. Pan Łukasz spędza wakacje nad Bałtykiem. Pochwalił się kwotą, którą zapłacił za posiłek dla 4 osób. Wielu turystów przeciera oczy ze zdumienia.

Paragon został opublikowany w sieci, a wielu internautów nie mogło uwierzyć w to, co widzi. To niewiarygodne, ile za obiad dla 4 osób zapłacił pan Łukasz. Mężczyzna spędza wakacje nad Morzem Bałtyckim, w sieci wiele osób przekonuje, że ceny w nadmorskich restauracjach zwalają z nóg. Turysta udowodnił im, że się mylą.

Paragon trafił do sieci. Kwota, jaką wydał mężczyzna, jest niewiarygodna

W sieci krąży wiele historii o turystach, którzy wydali majątek na jedzenie w nadmorskich restauracjach. Internauci podzielili się na dwa obozy, jedni twierdzą, że w trakcie wakacji najwięcej wydają na jedzenie, inni natomiast przekonują, że wystarczy chwilę poszukać, by znaleźć miejsce, w którym można zjeść smaczny posiłek i nie stracić wszystkich oszczędności.

Do tych drugich osób należy pan Łukasz, który podzielił się swoją historią z wakacji z portalem wp.pl. Przekonuje, że smaczny obiad nad morzem nie musi kosztować fortuny. Na dowód swoich słów załączył zdjęcie paragonu, który otrzymał po zamówieniu posiłku dla 4 osób w Jastarni.

Paragon z Jastarni wywołał ogromne poruszenie wśród internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

– Dzień dobry. Przesyłam państwu paragon z obiadu, który zjedliśmy 14 lipca 2020 w słynnej Jastarni. Obiad na 4 osoby, smacznie i za rozsądne pieniądze. Czasem warto się trochę rozejrzeć, a nie iść w pierwsze lepsze miejsce. Pozdrawiam znad morza – napisał Łukasz Ch. w mailu do redakcji dziejesie.wp.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

Kwota obiadu zwaliła wszystkich z nóg, jest oszałamiająco niska. Pan Łukasz za posiłek dla 4 osób zapłacił zaledwie 62 złote. Planując wakacje, warto wcześniej zasięgnąć języka i poznać opinię o lokalnym zapleczu gastronomicznym lub przejrzeć rekomendacje w internecie. Dzięki temu możemy uniknąć przykrej niespodzianki podczas płacenia za obiad i beztrosko cieszyć się urlopem.


dziejesie.wp.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Wszystko się nagrało. Przerażające sceny na południu Polski
  4. Mama zobaczyła list, który przyniosła córka i od razu zadzwoniła na policję. Polsat alarmuje: uważajcie na swoje dzieci
  5. Staszek wyzdrowiał z koronawirusa. Niestety, najgorsze zaczęło się dopiero wtedy
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News