Na paragonie zauważył niewyobrażalnie obraźliwy dopisek. Nigdy wcześniej nie był tak bardzo upokorzony

Na paragonie zauważył niewyobrażalnie obraźliwy dopisek. Nigdy wcześniej nie był tak bardzo upokorzony Źródło: Inicjatywna I Nieformalna Grupa Jeżycka/Facebook

Paragon zazwyczaj nie zawiera żadnych notatek od pracowników restauracji. Jednak nie tym razem. Mężczyzna, który zamówił jedzenie w jednej z restauracji w Poznaniu, był zaskoczony. Na paragonie, który otrzymał, widniał wyjątkowo obraźliwy dopisek.

Paragon z baru w Jeżycach został opublikowany na facebookowej grupie Inicjatywna i Nieformalna Grupa Jeżycka. Jeden z mieszkańców dzielnicy Poznania podzielił się tym, co widniało na jego paragonie. Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że któryś z pracowników baru, mógł napisać równie obraźliwy komentarz. 

Paragon z niezwykle obraźliwym dopiskiem

W sieci zawrzało, gdy mieszkaniec Jeżyc podzielił się paragonem, który otrzymał po złożeniu zamówienia w barze Orient Expres Thanh Ha Nguyen. Zgodnie z tym, co widnieje na paragonie, mężczyzna zamówił sajgonki, a zapłacił także za opakowanie i reklamówkę, by zabrać jedzenie ze sobą do domu. 

Mężczyzna bardzo się zdziwił, gdy wracając do mieszkania, spojrzał na paragon. Nie zdziwiła go cena, którą musiał zapłacić za złożone zamówienie. Na paragonie znalazł się wyjątkowo obraźliwy dopisek. "Grubas" - napisano odręcznie na paragonie. Klient poznańskiego baru nigdy wcześniej nie czuł się tak bardzo upokorzony, jak w tym momencie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Paragon zniknął z grupy 

Pod postem na Facebooku pojawiła się lawina komentarzy na temat tego zdarzenia. Autor, patrząc na falę nienawiści, która wylewała się na pracownika baru, jaki musiał zamieścić ten obraźliwy komentarz, szybko usunął post. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina pogrążyła się w żałobie, przekazujemy wyrazy współczucia. Nie żyje Zbigniew Kruk-Strzeboński

2. Nie żyje 46-latka. Tragedia na Lubelszczyźnie

Internauci, którzy widzieli ten paragon, nie mogą pogodzić się z tym, że wygląd klienta został skomentowany w tak obraźliwy sposób, a do tego ktoś postanowił utrwalić swoją opinię na paragonie, który otrzymał zamawiający. Wiele osób serdecznie współczuło klientowi baru, który przeczytał na swój temat tak niemiły komentarz. 

fot. Inicjatywna I Nieformalna Grupa Jeżycka/Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legia Warszawa świętuje mistrzostwo w wyjątkowy sposób. Wszystko wyglądało inaczej niż zawsze, zabawa potrwa do rana (WIDEO)
  2. Kelner zobaczył tajemniczą karteczkę na stoliku, od razu zaczął płakać. Powodem zostawiony obok rachunek klienta
  3. Pamiętacie "Cudowne lata"? Padniecie, kiedy zobaczycie, jak dzisiaj wygląda Kevin
  4. Smutne sceny w Tatrach. Koń przewrócił się podczas pracy, zatrważająca reakcja dorożkarza
  5. Chłopak z zespołem Downa zaprosił dziewczynę na szkolny bal. Po wszystkim napisała powalające słowa, wszyscy czytali je ze łzami w oczach
  6. Awantura w Polsacie, prawie doszło do rękoczynów. Widzowie zobaczyli wszystko, prowadzący bezradni

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News