Szokująca przepowiednia nt. śmierci papieża Franciszka! Spełnia się na naszych oczach
YT/AMB News
Anna Maria Guziewska - 24 Grudnia 2018

Szokująca przepowiednia nt. śmierci papieża Franciszka! Spełnia się na naszych oczach

Papież Franciszek powinien się obawiać o swoje życie? Okazuje się, że jeden z największych wieszczy w historii przewidział dla niego los. W 2019 roku ma dojść do straszliwej tragedii.

Papież Franciszek cieszy się niezwykłą popularnością i serdecznością. W ostatnim zestawieniu zaufania wśród Włochów zajął pierwsze miejsce, co pokazuje, że głowie Kościoła wierni chętniej ufają niż... samemu Kościołowi. Teraz na jaw wyszła tajemnica Nostradamusa, która przepowiada tragiczne losy dla duchownego.

Co Nostradamus przewidział na 2019 rok? Tragiczne wieści, papież Franciszek może zginąć

Dotychczasowe zagadnienia, poruszane przez Nostradamusa, zostały sprawdzone przez szereg badaczy. W większości powtarzali, że wizje się sprawdziły. Wielokrotnie podkreślali, że zapisy dotyczące wojny światowej realnie się zapisały na kartach historii. Najnowsze, dotyczące 2019 roku, również mogą się zrealizować. Najbardziej jednak przeraża wizja dotycząca śmierci papieża Franciszka. Wierni przerażeni próbują zapobiec tragedii. Zgodnie z zapisem w księgach Nostradamusa, ten przewidział, że w 2019 roku będzie dwóch urzędujących papieży. Ten fakt można z pewnością zarejestrować, Benedykt na emeryturze oraz aktywny Franciszek. Zapis w księdze mówił o wygnaniu duchownych z Włoch przez wojnę. W tym samym miejscu można znaleźć przepowiednię o śmierci głowy Kościoła. Jednak Nostradamus miał także zwrócić uwagę, że do śmierci papieża ma dojść w odległym kraju. Analizy wskazują na miejsce, w którym rozgrywa się wojna. Niektórzy mówią o konflikcie na Bliskim Wschodzie, jednak media zauważają, że przecież głowa Kościoła planuje wyjazd do Korei Północnej. Czy Kim Dzong Un planuje zamach na duchownego?

Przepowiednie Nostradamusa na 2019 rok?

Oprócz zapowiedzi przyszłości dotyczącej głowy Kościoła, Nostradamus wypowiedział się także na temat wizji III wojny światowej. Według astrologa konflikt ma się rozpocząć we Francji i rozszerzyć na inne kraje Europy. Zadziwia jednak dość precyzyjne określenie czasu, bowiem według proroka konflikt ma trwać aż 27 lat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
- W mieście Boga wystrzeli wielki grom Dwaj bracia rozdarci przez Chaos, lecz forteca przetrwa Wielki przywódca ulegnie Trzecia wielka wojna rozpocznie się, gdy wielkie miasto płonąć będzie - mówiła księga Nostradamusa. Publikacja jego wypowiedzi wywołała falę emocji wśród wiernych, którzy boją się o życie papieża. Być może Franciszek weźmie ich zdanie pod uwagę i zdecyduje się odwołać wizytę w Korei.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kiedy Jan Paweł II został papieżem? Ten dzień był przełomem dla świata
  2. Na co zmarł Jan Paweł II? Prawdziwa przyczyna śmierci papieża
  3. Te przepowiednie spełniły się! Tragiczne wróżby mogą stać się faktem
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News