Papież Franciszek ujawnia drugą twarz. Będziecie mocno zaskoczeni

Papież Franciszek ujawnia drugą twarz. Będziecie mocno zaskoczeni

Papież Franciszek ujawnił swoje nowe, nieznane oblicze. Będziecie mocno zaskoczeni! My nie spodziewaliśmy się, że głowa Katolickiego Kościoła jest tak wszechstronna!

Włoski dziennikarz Roberto Alborghetti napisał książkę "Przy stole z papieżem Franciszkiem". W swoim dziele ujawnił fakty z prywatnego życia Ojca Świętego, o których mówią już media z całego świata.

Papież Franciszek: nieznane oblicze Jorge'a Bergogolio

Alborghetti ujawnił nieznane dotąd oblicze papieża. Młody Jorge przez wiele lat był prawdziwym mistrzem w kuchni! Już od najmłodszych lat był pasjonatem kuchni włoskiej. Przyrządzał dla całej swojej rodziny potrawy, więc włoskie dania dominowały na stołach w jego rodzinnym domu w Buenos Aires. Siostra papieża Maria Elena opowiedziała o tym, że Ojciec Święty uwielbia eksperymentować w kuchni, a efekty jego kulinarnych działań zawsze były rewelacyjne. Maria Elena przyznała, że papież robi wyśmienite kalmary, która faszerował miąższem chleba, parmezanem, natką pietruszki, czosnkiem, a na koniec polewał białym winem. W książce o papieżu opowiedziano także o jego ulubionych potrawach. Ojciec Święty uwielbia prawdziwą włoską pizzę! Jorge Bergogolio przyznał, że od momentu, kiedy został papieżem najbardziej brakuje mu tego, że nie może sobie swobodnie wyjść na miasto i zjeść placka. Całe szczęście o tym, że papież jest wielkim miłośnikiem pizzy, wiedzą włoscy piekarze, którzy przysyłają mu jego ulubioną potrawę do jego posiadłości.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co za zwrot! Papież Franciszek błaga o WYBACZENIE
  2. Najbardziej znienawidzony ksiądz w Polsce WYLATUJE?! Publicznie życzył papieżowi śmierci
  3. Polacy i cały świat modli się za papieża Franciszka
Źródło: PAP Następny artykuł