Przepowiednia o papieżu Franciszku wstrząsnęła katolikami. Straszna śmierć w męczarniach

Przepowiednia o papieżu Franciszku wstrząsnęła katolikami. Straszna śmierć w męczarniach Źródło: Wikipedia/Jeffrey Bruno

Papież Franciszek zagrożony? Pojawiła się właśnie bardzo niepokojąca przepowiednia, która może mieć niebagatelny wpływ na przyszłość Kościoła.

Papież Franciszek jest postacią niezwykle kontrowersyjną dla wiernych Kościoła katolickiego. Jako piastun urzędu piotrowego, po dwóch wielkich poprzednikach - Janie Pawle II oraz Benedykcie XVI - miał na swoich barkach ogromną odpowiedzialność, wobec niewątpliwego kryzysu Kościoła oraz cywilizacji europejskiej, która na nim wyrosła. Jego decyzje jednak wydają się zdumiewające, nawet wielu duchownym, co z kolei prowadzi do powtarzającej się dyskusji w temacie tego, kto jest obecnie prawdziwym papieżem - on, czy Benedykt XVI.

Jednak pewne źródła wskazują na to, że spór ten już wkrótce nie będzie miał znaczenia. Niektórzy wskazują na przepowiednie znanego astrologa - Nostradamusa, któremu przypisuje się przewidzenie między innymi rewolucji francuskiej - dotyczące papieża. Miałby on umrzeć w okrutny sposób... jeszcze w tym roku.

Papież Franciszek może wkrótce umrzeć? Szokująca przepowiednia

Osoby, które zadały sobie trud by odpowiednio zinterpretować przepowiednie Nostradamusa wskazują na zaskakujące podobieństwo słów astrologa, dotyczących jednoczesnego istnienia dwóch papieży. Według ich interpretacji następstwem tego będzie zamordowanie Ojca Świętego. Miałoby się to wydarzyć właśnie w 2019 roku.

W obliczu tej informacji niezwykle intrygujący wydaje się fakt, że papież Franciszek całkiem niedawno mianował kardynała z USA, Kevina Josepa Farrella Kamerlingiem Świętego Kościoła Rzymskiego. Urząd jest przeznaczony dla osoby, która ma obowiązek zarządzania sprawami Kościoła, a także reprezentowania Ojca Świętego w okresie wakatu - a więc po śmierci papieża, a przed wyborem jego następcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednie Nostradamusa - astrologa i okultysty, będącego doradcą królowej Francji - cieszą się ogromną popularnością. Mężczyzna spisał ich ogromną ilość, całe tysiące, z których spełnił się zaledwie mały procent. Mimo wszystko wiele osób daje im wiarę. Sceptycy natomiast wskazują na to, że Nostradamus formułował swoje przepowiednie w sposób bardzo mętny i niejednoznaczny - co niektórzy porównują np. z rzeczowymi przepowiedniami ojca Klimuszko. Jednakże czy mylił się Nostradamus, jego interpretatorzy, czy też wkrótce czeka nas prawdziwe zawirowanie, dowiemy się pod koniec roku.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Barbara Kurdej-Szatan w pociągającym stroju. Zmiotła całą konkurencję
  3. Porażająca wizja Jackowskiego zakłóciła wielkanocny spokój. Wstrząsające słowa o najbliższej przyszłości Polski
  4. Syn Małgorzaty Rozenek w centrum wielkanocnego skandalu. 9-latek powinien poczekać z tym do pełnoletności?
  5. Piekło na wielkanocnej libacji. 38-latek nie żyje, goście trzeźwieją
  6. Najtragiczniejsza Wielkanoc w Polsce od lat. Nie żyje 20 osób, wielu rannych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News