Kto chce zniszczyć papieża Franciszka?! Zarzuty są okrutne
Patryk Korzec - 12 Stycznia 2019

Kto chce zniszczyć papieża Franciszka?! Zarzuty są okrutne

Papież Franciszek przez ostatnie kilka lat dał się poznać jako osoba wyjątkowo otwarta na problemy Kościoła. Kojarzymy go z wyjątkową odwagą w wygłaszaniu swojego zdania oraz nieschodzącym z twarzy uśmiechem, teraz jednak doszło do czegoś wstrząsającego - zarzucono głowie Kościoła coś niewiarygodnego. 

Papież Franciszek od samego początku wzbudza ogromne emocje zarówno wśród wiernych, jak i duchownych na całym świecie. Mężczyzna wyraźnie nie boi się głośno i dobitnie głosić swoich poglądów, nie przejmując się konsekwencjami. Uznanie ludzi na całym świecie zdobył zwłaszcza tym, że wyraźnie dostrzega wady oraz problemy Kościoła i nigdy ich nie ignoruje. Oprócz tego sympatię wzbudza również swoją wyjątkową otwartością do ludzi oraz poczuciem humoru, które nie raz już udowodnił na oficjalnych spotkaniach z wiernymi. Teraz jednak wszystko stanęło na głowie i pojawiły się głosy, że papież Franciszek stał się obiektem poważnego ataku mogącego świadczyć o tym, że ktoś chce go zniszczyć. Wystosowane przeciwko niemu zarzuty są naprawdę okrutne. [td_block_13 limit="1"post_ids="336587"

Papież Franciszek otrzymał wstrząsający list

Okazuje się, że papież Franciszek jednak nie dla wszystkich jest idealną głową Kościoła katolickiego. Wiele osób nie popiera jego nauczania i zarzuca mu popełnianie błędów w swoim nauczaniu, tym razem jednak doszło do czegoś niewiarygodnego. 11 sierpnia papież Franciszek otrzymał list zawierający oskarżenia oraz zarzuty dotyczące jego nauk i kazań, głowa Kościoła jednak pozostawiła go bez odpowiedzi. Teraz pismo trafiło do sieci i wywołało wielkie poruszenie w świecie wiernych. Grupa naukowców i duchownych wyraziła swój sprzeciw wobec jego adhortacji "Amoris laetitia".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Papież FranciszekFranciszek wolałby o tym nie opowiadać. Wstydliwe tajemnice z jego przeszłościCzytaj dalej

Co zawierał list do papieża Franciszka

List po przetłumaczeniu nosił tytuł "Synowska korekta dotycząca propagowania herezji" i można wywnioskować, iż zarzuca się tam papieżowi Franciszkowi głoszenie herezji. - W świat poszedł sygnał, że moralność nie ma znaczenia. To niesłychana doktryna, która nie może być szerzona. [...] Prawo kościelne wymaga reakcji, gdy widzi się, że pasterze Kościoła wprowadzają wiernych w błąd - możemy w nim przeczytać. Zgodnie z informacjami CNN list był podpisany przez ludzi, którzy już od dawna krytykują postawę głowy Kościoła katolickiego. Ich zdaniem jego nauki można uznać niemalże o szerzenie niemoralności, a nawet założyć, iż są antagonistyczne wobec prawa kościoła. Jak twierdzą specjaliści, takie pismo nie jest w stanie podkopać pozycji, jaką przez ostatnie lata wypracował sobie papież Franciszek. Głowa Kościoła sama również nie zamierza komentować jego treści, przekonany jest również o prawidłowości swoich słów i nie zamierza wdawać się w słowne potyczki ze swoimi przeciwnikami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zarobki Katarzyny Dowbor są SZOKUJĄCE. Wprawią was w osłupienie!
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Szokujące informacje ujrzały światło dzienne
  3. Na co choruje Benedykt XVI? Emerytowany papież ma już 91 lat
  4. Lekarze uznali go za zmarłego. Nagle stało się coś niesamowitego
  5. Sensacyjny horoskop dzienny na sobotę! Dzisiaj czeka cię coś niebywałego
 
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News