Papież Franciszek nie może być spokojny? Jest o nim w przepowiedni Nostradamusa

Papież Franciszek nie może być spokojny? Jest o nim w przepowiedni Nostradamusa Źródło: YouTube - Radio Maryja

Papież Franciszek jest głową Kościoła już od kilku lat, lecz niektórzy twierdzą, że argentyński kapłan powinien z obawą patrzeć w przyszłość. Wszystko przez jedną z przepowiedni, która jest wyjątkowo niepokojąca. Czy papież ma powody do obaw?

Papież Franciszek został mianowany na swoją funkcję po bezprecedensowym wydarzeniu, jakim była abdykacja Benedykta XVI. Niemiecki papież stwierdził wówczas, że nie jest w stanie dalej sprawować posługi w tej jakże doniosłej roli i musi odejść na emeryturę, co nie wydarzyło się jeszcze nigdy w historii. Pontyfikat Argentyńczyka jest zdaniem wielu przełomowy, lecz wkrótce dojść może do istotnych zmian.

Okazuje się, że jedna z przepowiedni zakłada tragiczny scenariusz, który już wkrótce mógłby przytrafić się obecnie panującemu w Kościele kapłanowi. Jeśli zapowiadane wydarzenia się spełnią już niebawem papież Franciszek stanie się ofiarą wielkiej tragedii. Co ciekawe, wszystko miałoby wydarzyć się już w najbliższej przyszłości.

Papież Franciszek nie może być spokojny

O wszystkim mówi przepowiednia, o której opowiedział wiele lat temu Nostradamus. Jedyny warunek potrzebny do spełnienia przepowiedni został już osiągnięty. Wróżbita opowiadał, że w momencie, gdy na świecie będzie dwóch papieży, jednego z nich czeka straszna przyszłość. Taka sytuacja wydarzyła się po abdykacji Josepha Ratzingera, który formalnie nie utracił swojego tytułu, nawet pomimo przejścia na emeryturę. Takie zasady obowiązują bowiem w Watykanie.

Wedle przepowiedni następca żyjącego papieża już po kilku latach zostanie zamordowany. Niektórzy twierdzą nawet, że Franciszek zdaje sobie sprawę z przerażającej przyszłości, jaka czeka go już niebawem. Miałoby o tym świadczyć wyznaczenie kamerlinga, czyli kardynała, który przejmie obowiązki administracyjne w Watykanie w wypadku, gdyby obecny papież nie byłby w stanie pełnić swoich obowiązków.

Papież Franciszek w przepowiedni Nostradamusa

Co ważne, o papieżu Franciszku opowiada także kolejna przepowiednia, którą wiele wieków temu wygłosił święty Malachiasz. Wszystkie jego zapowiedzi dotyczące kolejnych papieży potwierdziły się, a z kolejnych słów wynika, że argentyński duchowny jest ostatnim papieżem w historii.

Obie przepowiednie brzmią sensacyjnie i zapowiadają ogromne zmiany w strukturach Kościoła już w najbliższych miesiącach, jednak wszystko zależy wyłącznie od interpretacji. Zwolennicy teorii Nostradamusa są niemal pewni, że to właśnie Franciszek niebawem zginie z rąk mordercy, a Kościół czekają wielkie zmiany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W przepowiedniach ani razu nie padło imię obecnie panującego papieża, lecz zwolennicy teorii spiskowych są przekonani, że już niebawem czekają nas bardzo ważne wydarzenia. Wizja Nostradamusa jest przerażająca, lecz znajduje coraz większe zrozumienie wśród społeczeństwa. Niektórzy są pewni, że w najbliższej przyszłości dojdzie do bezprecedensowych wydarzeń w historii Kościoła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Jackowski o tym, co niedługo będzie działo się w Polsce. Ma dla nas bardzo złe informacje
  4. Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z rodzicami. Nie uwierzycie, kim są
  5. Nie uwierzycie, ile lat ma Dagmara z "Królowych życia". Wielu będzie w szoku

źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News