Demon podczas egzorcyzmu zdradził prawdę o papieżu Franciszku! Nadchodzi katastrofa

Demon podczas egzorcyzmu zdradził prawdę o papieżu Franciszku! Nadchodzi katastrofa

Papież Franciszek wzbudza wiele kontrowersji zarówno wśród wiernych, jak i przedstawicieli Kościoła katolickiego. Jak twierdzą katolicy, podczas jednego z egzorcyzmów demon wyjawił, co wie na temat głowy największej religii na świecie.

Papież Franciszek wielokrotnie był krytykowany przez swoje decyzje. Według niektórych papież w ten sposób działa na niekorzyść Kościoła. Co więcej, mają to potwierdzać wydarzenia, które miały miejsce podczas jednego z egzorcyzmów, który odbył się w Brazylii w lutym 2016 roku. Egzorcyzm został odprawiony przez grupę nazywającą siebie Heraldowie Ewangelii.

Papież Franciszek jest wysłannikiem diabła?

Heraldowie Ewangelii to grupa składająca się w dużej mierze z młodych osób, którzy praktykują celibat oraz większość dnia poświęcają na studiowanie Biblii. Odprawiają również egzorcyzmy i to właśnie podczas jednego z nich przez usta osoby opętanej miał przemówić sam diabeł. Imię mężczyzny, nad którym był wykonywany egzorcyzm, nie jest znane. Jednak świadkowie przedstawili słowa, jakie miał powiedzieć sam diabeł. Początkowo demon wspominał o ogromnym meteorycie, który miał uderzyć w Ocean Atlantycki. Jednak to dopiero jego kolejne słowa wywołały zdziwienie u wszystkich, którzy je usłyszeli. Wszystko dlatego, że dotyczyły one papieża Franciszka. Jak twierdzą świadkowie, według demona, który opętał mężczyznę, aktualny papież jest wysłannikiem piekła, dzięki czemu diabeł trzyma w garści cały Watykan. Co więcej, dodał, że nie pozwoli, aby papież Franciszek odszedł ze swojego stanowiska, ponieważ jego następca będzie bardzo dobrym człowiekiem, który nie da się kontrolować przez siły nieczyste. Diabeł wyznał również, że Franciszek zrobi wszystko dla swojego prawdziwego pana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Duża część wiernych nie daje wiary w słowa wypowiedziane przez demona, ponieważ uznają, że te złe istoty przede wszystkim chcą nas okłamać, aby ludzie odwrócili się od wiary, kościoła  i Boga. Jednak inni wskazują na to, że demon pod wpływem egzorcyzmu może zostać zmuszony do mówienia tylko prawdy. Jednak jaka jest prawda? Ciężko powiedzieć, ponieważ nieznanych jest wiele szczegółów dotyczących tej sprawy. Wiele osób nie jest zadowolonych z tego, jak zachowuje się papież Franciszek, a takie słowa bez problemu mogą tylko przekonać ich w swoich przekonaniach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kończy się pewna epoka. Odeszła ceniona bohaterka 6 godzin temu
  2. Przepowiednia Jana Pawła II się sprawdza. Jej treść jest wstrząsająca
  3. Krzysztof Jackowski właśnie mocno odleciał! Katolicy biją brawo, ateiści w furii
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News