Opozycja dostanie furii. Papież Franciszek właśnie zaczął wychwalać Kaczyńskiego!

Opozycja dostanie furii. Papież Franciszek właśnie zaczął wychwalać Kaczyńskiego!

Po fali niepowodzeń w końcu jest coś, czym Prawo i Sprawiedliwość, na czele z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, może się chwalić w mediach. Chodzi o spotkanie w Watykanie, które Papież Franciszek odbył z szefem rządu Mateuszem Morawieckim. Ojciec Święty wyraził uznanie dla ówcześnie panującej w Polsce partii i jej polityki prorodzinnej.

Papież Franciszek rozmawiał z Morawieckim tylko przez około 30 minut, choć szef rządu przyznaje, że każda minuta była bardzo owocna. Mówiono przede wszystkim o polityce prorodzinnej, w tym sztandarowym programie ówczesnego rządu Rodzina 500 plus. Papież, zachwycony słowami Mateusza Morawieckiego, wyrażał same pozytywne opinie na temat władzy Prawa i Sprawiedliwości. - Nasze doświadczenia podobały się papieżowi. Mówiłem o naszych programach społecznych, papież z dużym uznaniem wypowiadał się na temat naszej polityki solidarnościowej, prorodzinnej. On bardzo zachęca Europę do polityki prorodzinnej, demograficznej - twierdzi zadowolony ze spotkania szef rządu.

Papież Franciszek nie dowiedział się o najważniejszym?

Chwilę po rozmowie cała rodzina Morawieckiego - on, jego żona Iwona oraz ich czwórka dzieci: Aleksandra, Jeremiasz, Ignaś i Madzia - zrobiła sobie zdjęcie z Ojcem Świętym. Następnie Morawiecki udał się, według planu, złożyć wieniec kwiatów na grobie Jana Pawła II. Opinia internautów na temat spotkania w Watykanie jest jednak podzielona. Duża część obywateli wyrzuca Morawieckiemu, że nie opowiedział o ostatnich wydarzeniach mających miejsce w Polsce. - Przemilczał temat protestu niepełnosprawnych, łamania konstytucji, pożarów wysypisk śmieci oraz podejrzanych interesów księdza Tadeusza Rydzyka - to tylko część zarzutów, które stawiają Morawieckiemu obywatele. Przede wszystkim powtarza się argument dotyczący protestu osób niepełnosprawnych, który nie został zakończony w pozytywnej atmosferze, a w którego sprawie Papież Franciszek powinien zabrać głos. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To NIE jest przypadek! ZNOWU płonie wysypisko śmieci
  2. Rydzyk będzie zachwycony. Doda pokazała to publicznie
  3. Kaczyński ze szpitala właśnie odpalił polityczną bombę atomową!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News