Jedno zdjęcie, które mówi wszystko o światowej pandemii. Jest na nim papież Franciszek

Jedno zdjęcie, które mówi wszystko o światowej pandemii. Jest na nim papież Franciszek Źródło: Wikimedia

Papież Franciszek znalazł się na pamiętnej fotografii. Zdjęcie jest dowodem na to, że konsekwencje wynikające z pandemii COVID-19 dotykają każdego bez wyjątku. Wierni na długo zachowają ten obraz w pamięci.

Papież Franciszek na własne oczy zobaczył, co pandemia COVID-19 robi ze społeczeństwem. Opublikowano zdjęcie, na którym znalazła się głowa Stolicy Apostolskiej. Konsekwencje pandemii dotykają każdego bez wyjątku. Ta fotografia prawdopodobnie na długo zostanie w pamięci wszystkich wiernych.

Niedawno opublikowano zdjęcie, na którym pojawił się papież Franciszek. Fotografia ta w doskonały sposób obrazuje to, jak obecnie wygląda świat, w którym żyjemy. Społeczeństwo w każdym kraju żyje w strachu przed zarażeniem się koronawirusem. Zdjęcie, które zrobiono papieżowi Franciszkowi jest dowodem na to, że konsekwencje związane z pandemią COVID-19 dotykają absolutnie wszystkich. Wszyscy wierni zapamiętają ten szczególny moment z Placu Św. Piotra.

Papież Franciszek został sfotografowany w kraju ogarniętym pandemią COVID-19

Ze względu na wyjątkową sytuację, w jakiej znalazła się większość państw, papież Franciszek postanowił również dostosować się panujących warunków. Niedawno zrobiono fotografię, na której znalazła się głowa Stolicy Apostolskiej. Zdjęcie ukazuje niecodzienny obraz. Papież błogosławi Plac Św. Piotra, który jest zupełnie pusty. Obecnie wierni nie gromadzą się pod balkonem papieża Franciszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Papież Franciszek na własne oczy mógł zobaczyć, jak wierni reagują na rozprzestrzeniającą się pandemię COVID-19. Plac Św. Piotra to szczególne miejsce dla wszystkich chrześcijan, którzy gromadzą się w tym miejscu, by pozdrowić głowę kościoła. Tym razem jednak papież Franciszek błogosławił pusty plac. W wyniku pandemii koronawirusa, obywatele z całego świata ograniczyli wyjścia z domu. Zasady dotyczące zgromadzeń również zostały obostrzone.

Dzisiaj grzeje: 1. Podano informację o nowych zarażonych. Nowe miasta notują przypadki koronawirusa

2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Artysta poważnie chorował, smutne wiadomości przekazała rodzina

Papież Franciszek przeżył ostatnio niecodzienne doświadczenie, które zostało uwiecznione na fotografii i opublikowane w sieci. Głowa Stolicy Apostolskiej błogosławiła pusty Plac Św. Piotra. Tym razem nie przywitali go wierni, którzy zazwyczaj czekają tłumnie na biskupa Rzymu. Ze względu jednak na kryzysową sytuację, w jakiej znalazły się Włochy oraz pozostałe państwa na świecie, obywatele unikają teraz zgromadzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Minister zdrowia ogłosił niepokojącą prognozę. Podał również konkretny termin, gdy pojawią się pozytywne efekty
  4. Będą masowe szczepienia w związku z koronawirusem? Ministerstwo zdrowia wyjaśnia
  5. Panierka już nigdy nie odpadnie, jeśli doda się jeden popularny składnik. Będzie złota i chrupiąca
  6. Właśnie na drzwiach sklepów wywieszane są nadzwyczajne karteczki. Jutro zakupy będą wyglądały inaczej

źródło: Twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News