Wystarczy, że wypijesz łyk tego napoju i będziesz mógł skutecznie rzucić palenie raz na zawsze. Rewelacyjny sposób

Wystarczy, że wypijesz łyk tego napoju i będziesz mógł skutecznie rzucić palenie raz na zawsze. Rewelacyjny sposób Źródło: pikio.pl

Jak rzucić papierosy? Na to pytanie odpowiedzi szuka bardzo wiele osób. Niektórzy stosują leki i plastry, inni starają się ograniczać, a jeszcze inni szukają pomocy u lekarzy i specjalistów. Jak się jednak okazuje, istnieje o wiele prostszy sposób na pozbycie się problemu z paleniem, a jest nim rewelacyjny i prosty w wykonaniu napój. Kuracja nim przynosi natychmiastowe rezultaty.

Papierosy są dla nas wielkim problemem? Wiele osób, szczególnie przed nowym rokiem, zastanawia się nad tym, jak pozbyć się szkodliwego nałogu, który męczył ich płuca i zasoby finansowe w 2018 roku. Warto bowiem wspomnieć, że po nowym roku papierosy mogą kosztować o wiele więcej niż dotychczas, a więc okazja, by rzucić palenie jeszcze w grudniu, jest wyjątkowo dobra. Jak się okazuje, na wyrwanie się z objęć nałogu nie będziemy musieli wydawać fortuny. Wystarczy bowiem pić bardzo prosty do wykonania napój, którego stosowanie może przynieść natychmiastowe rezultaty.

Papierosy przestaną nas pociągać. Istnieje prosta metoda

Metodą na rzucenie szkodliwego nałogu jest sporządzenie napoju z wodą i łyżką sody oczyszczonej. Kiedy soda całkowicie rozpuści się w wodzie, możemy zacząć kurację, która powinna potrwać od tygodnia do maksymalnie dwóch. Ważne jest to, aby nie stosować tego typu kuracji, kiedy mamy problemy z nerkami lub ciśnienie krwi jest u nas za wysokie.

Aby terapia zaczęła działać, musimy spożywać napój dwa razy dziennie każdego dnia. Kiedy mamy ochotę na papierosa, a czujemy, że moc mikstury z nas zeszła, wtedy powinniśmy pociągnąć kolejnego łyka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co zrobić, kiedy terapia nie przynosi efektów?

Kiedy po pierwszym tygodniu stosowania terapii nie czujemy, aby przyniosła ona odpowiednie rezultaty, wtedy powinniśmy stosować terapię o tydzień dłużej. Tym razem jednak należy pić napój raz dziennie, ponieważ mikstura wyniszcza nerki i jej długotrwałe stosowanie potrafi przysporzyć dość dużych problemów zdrowotnych.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Kiedy nie znajdujemy w miksturze drogi do oczyszczenia się z nałogu, powinniśmy przemyśleć zakup plastrów antynikotynowych, które pomogą nam dokończyć proces walki z uzależnieniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News