W trakcie ślubu nagle drzwi kościoła otworzyły się. Panna młoda zobaczyła, co się dzieje i zaczęła płakać, wszystko się nagrało

W trakcie ślubu nagle drzwi kościoła otworzyły się. Panna młoda zobaczyła, co się dzieje i zaczęła płakać, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com Fonoaudióloga Cíntia Bonfante Pereira

Panna młoda przeżyła szok na swoim ślubie. Kiedy stała przed ołtarzem i patrzyła ze wzruszeniem na mężczyznę, który za chwilę stanie się jej mężem, drzwi kościoła otworzyły się. Nieśmiało spojrzała się w tamtą stronę i zalała się łzami.

Panna młoda nie miała pojęcia kto jeszcze zjawi się w kościele. Wszyscy goście byli już na swoich miejscach, czekała ją niemała niespodzianka. Wszystko za sprawą pomysłowego narzeczonego, jej przyszłego męża.

Nagle do kościoła weszła niemała gromadka

Cíntia Bonfante Pereira na co dzień pracuje w Caxias do Sul w Brazylii. Pracuje z dziećmi, które cierpią na opóźnienie mowy z powodu zespołu Downa. Jej przyszły mąż, José Vitor Flach, od samego początku doceniał jej zaangażowanie, empatię i cierpliwość, a także efekty pracy narzeczonej. Dzieci rzeczywiście zaczynały mówić, pojmowały wiele słów, a ich opiekunowie byli pod wrażeniem.

José Vitor Flach nie powiedział Cíntii o swoim pomyśle. Wiedział, jak dziewczyna kocha swoją pracę oraz podopiecznych, dlatego postanowił zaprosić całą wesołą gromadkę na ślub. Kiedy drzwi kościoła się otworzyły, Cíntia nie kryła łez. Przytulona przez przyszłego męża nie mogła się uspokoić - była bardzo rozemocjonowana. Ze wzruszeniem obserwowała jak jej podopieczni z zespołem Downa ubrani w suknie i garnitury zmierzają w kierunku ołtarza.

Panna młoda nie mogła wymarzyć sobie lepszej niespodzianki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście uważny kamerzysta wszystko utrwalił. Na filmie, który można obejrzeć poniżej tekstu doskonale widać zaskoczenie i wzruszenie panny młodej, a także mały pochód dzieci. Dwóch chłopców postanowiło zrobić to z prawdziwym przytupem - wjechali do kościoła dziecięcym, elektrycznym autem, co zachwyciło zgromadzonych gości.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2.Minister zapowiada powrót obowiązkowych maseczek. Słowa Łukasza Szumowskiego rozwścieczyły wiele osób

Kiedy dzieci dotarły do panny młodej, przytulaniom i całusom nie było końca. Kobieta cieszyła się z ich obecności, a kilkulatkowie nie posiadali się z radości, widząc swoją terapeutkę w pięknej sukni. José również był zadowolony z tego, że plan nie spalił na panewce. Również przytulał i rozmawiał z każdym dzieckiem. Po tym małym zamieszaniu młodzi mogli już złożyć przysięgę i włożyć obrączki na palce. Oklaskom nie było końca - dzieci były prawdziwie podekscytowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Fani martwią się o Annę Lewandowską. Zwrócili uwagę na jeden szczegół (FOTO)
  3. Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie
  5. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  6. Marta Kaczyńska ma dziś okrągłe urodziny. Ciężko uwierzyć, ile naprawdę ma lat

Źródło: Shareably net

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News