Panna młoda zgubiła męża na własnym ślubie. Chwilę po tym, jak go znalazła, szarpała się już z roznegliżowaną kuzynką

Panna młoda zgubiła męża na własnym ślubie. Chwilę po tym, jak go znalazła, szarpała się już z roznegliżowaną kuzynką Źródło: Unsplash/Sweet Ice Cream Photography

Panna młoda po dziś dzień nie może uwierzyć w to, co się stało na jej własnym weselu. Wolałaby te wspomnienia wymazać z pamięci, bo kojarzą jej się tylko z wielkim bólem. Kobieta na chwilę straciła z oczu swojego męża, aby kilka godzin później znaleźć go w sytuacji "sam na sam" z kuzynką.

Panna młoda widząc to, co się dzieje, wpadła w furię. Wprost nie mogła uwierzyć, że jest świadkiem czegoś tak ohydnego. Najgorsze, że uczynił jej to jej własny, świeżo upieczony małżonek. Chwilę później Justyna szarpała się z kuzynką, którą po wszystkim miała ochotę  zamordować. Na koniec zrobiła jej coś, co Marlena wspomina po dziś dzień z olbrzymim wstydem.

Panna młoda nie potrafiła się pogodzić z tym, czego doświadczyła w dzień swojego ślubu. Wyciągnęła za włosy kuzynkę z pokoju

Justyna podczas swojego własnego wesela miała na głowie wiele obowiązków, które pochłonęły ją bez reszty. W pewnym momencie zdała sobie sprawę z faktu, że od kilku godzin nie widziała swojego męża. Zaczęła więc szukać Adama, który gdzieś zniknął. W pewnej chwili udała się do pokoju nad salą balową, w którym znalazła męża. Nie był jednak sam, siedział tam bowiem w pokoju z Marleną, kuzynką Justyny. To, co razem robili, Justyna wspomina po dziś dzień z ogromnym gniewem, czując jak gorzkie łzy napływają jej do oczu.

 - Uprawiali [mąż i kuzynka Justyny - przyp. red.] seks. Od razu od siebie odskoczyli. (...) Było już ciemno, więc słabo widziałam. Czułam taką wściekłość i rozczarowanie, że zaczęłam ją szarpać i kazałam wynosić się z mojego wesela. Nie uwierzycie, ale mąż zaczął jej bronić i kazał mi się uspokoić. Mówił oczywiście bełkotliwie. Jego zachowanie doprowadziło mnie do jeszcze większej furii - wyznała kobieta w e-mailu, który wysłała do redakcji Papilota.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

W przypływie impulsu postanowiła ukarać swoją kuzynkę za to, że zrujnowała jej ślub, a także resztę życia. Roznegliżowaną, bez górnej części garderoby, wyciągnęła z pokoju, w którym wcześniej kochała się z Adamem. Wszyscy goście weselni, widząc ją w takim stroju pękali ze śmiechu, a kilku z nich zrobiło nawet kuzynce Justyny zdjęcia, które ponoć widziała już cała rodzina. Chociaż tyle udało jej się ugrać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz GIGANTYCZNE dofinansowanie na remont. Polacy masowo składają wnioski
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News