Artystka każdą brzydulę zamieni w boginię. Kobiety pragną, aby umalowała je do ślubu, chcą choć raz wyglądać tak nieziemsko

Artystka każdą brzydulę zamieni w boginię. Kobiety pragną, aby umalowała je do ślubu, chcą choć raz wyglądać tak nieziemsko Źródło: instagram.com/arber_bytyqi_mua

Panna młoda, przygotowując się do swojego ślubu, ma tylko jedno marzenie - wyglądać na nim najpiękniej spośród wszystkich zebranych kobiet. Ta artystka jest w stanie to uczynić. Każda brzydula, która przychodzi do niej po spotkaniu wychodzi z gabinetu kosmetycznego zupełnie odmieniona. "To niewiarygodne" - piszą internauci.

Każda panna młoda pragnie wyglądać pięknie podczas swojego ślubu. Jest to bardzo trudne do osiągnięcia - szczególnie wtedy, gdy dana kobieta nie odznacza się zbyt powalającą urodą. Artystka o imieniu Arber Bytyqi jest w stanie jednak zamienić każdą brzydulę w niezwykłą ślicznotkę. Jedyne, czego potrzebuje, to odrobina czasu. Zdjęcia kobiet "przed" i "po" nałożeniu make-upu dosłownie zszokowały setki tysięcy internautów. Po tych zdjęciach grafik Arber pęka w szwach.

Panna młoda chce w czasie ślubu wyglądać pięknie. To możliwe w każdym przypadku, o ile zgłosisz się do Arber

Arber Bytyqi to "artystka makijażu", która techniki make-upu opanowała do perfekcji. Dzisiaj jest znana z tego, że uratowała tysiące kobiet w dniu ich ślubu, spełniając ich największe marzenia. Arber udowadnia, że nie ma brzydkich kobiet, a jedynie te, które nie potrafią dobrze nakładać makijażu. Po wyjściu z gabinetu kosmetycznego Arber każda kobiet wygląda dosłownie jak milion dolarów.

Artystka specjalizuje się w makijażu, ale świetnie opanowała także upinanie włosów. Choć nie jest fryzjerką i nie potrafi strzyc włosów, to przy pomocy biżuterii, a także wymyślnych ozdób potrafi  stworzyć dzieło sztuki. Zdjęcia, które znajdują się na dole, obrazują to, jak niezwykłym talentem została obdarzona Arber. Same za siebie mówią także komentarze, które znajdują się pod publikacjami zamieszczonymi na jej profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

2. Fantastyczne wieści dla wszystkich rencistów! Wasze renty mocno wzrosną 

 - Wow, niesamowite. Wyglądasz teraz wprost genialnie - napisała użytkowniczka sieci.

 - Nieprawdopodobne. To wyglądasz jak bogini - czytamy.

 - Nigdy nie widziałam tak wspaniałej metamorfozy - twierdzi internautka.

Fot. instagram.com/arber_bytyqi_mua

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  2. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  3. Ekspertka od erotyki szokująco o Roksanie Węgiel. Chyba zapomniała, że ona ma tylko 14 lat
  4. Uczniowie dowiedzieli się, że dyrektorka zachorowała na nowotwór. Ich reakcja miażdży serce
  5. Rozenek założyła tak krótkie szorty, że wiele nastolatek by się na to nie zdecydowało. Wszyscy zobaczyli jej walory

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News