Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii

Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii Źródło: YouTube Mahmound Nakib

Panna młoda, tak jak inne kobiety będące w tej samej sytuacji, cieszyła się szczęściem, które ją spotkało. Żeby mieć pamiątkę z dnia ślubu zdecydowała się na skorzystanie z usług fotografa. Wykonanie pięknej sesji miało być ostatnim punktem listy zadań związanej z zamążpójściem. Kobieta nie spodziewała się, że w jednej chwili dojdzie do tragedii.

Panna młoda, która we wtorek, 4 sierpnia bieżącego roku, umówiła się z fotografem na sesję w sukni ślubnej, zapamięta tę chwilę na zawsze. Niestety, o ślubie nie będą przypominać jej wyłącznie piękne zdjęcia. Gdy nieświadoma niebezpieczeństwa pozowała do fotografii, rozegrała się wstrząsająca tragedia, która pochłonęła setki niewinnych istnień. Cała sytuacja widoczna jest na nagraniu stworzonym przez eksperta zatrudnionego przez 29-letnią mieszkankę stolicy Libanu.

Panna młoda przeżyła wstrząsającą tragedię

Panna młoda zdecydowała się na pozowanie na jednym z malowniczych, bejruckich skwerów. Zgodnie z planem, spotkała się z fotografem w centrum miasta. 29-letnia Israa Seblani wyglądała naprawdę zachwycająco. Nikt nie miał wątpliwości, że sesja z dnia ślubu będzie przepiękną pamiątką. Kobieta uśmiechała się do aparatu. Chwilę tę przerwał potężny wybuch. Ziemia zatrzęsła się, a na ulice runęły tony gruzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

 

- Przygotowywałam się do mojego wielkiego dnia od dwóch tygodni. Byłam bardzo szczęśliwa, jak wiele innych dziewczyn. Trudno wyrazić, co się działo w momencie eksplozji. Byłam w szoku. Zaczęłam się zastanawiać, co się stało i czy przeżyję - powiedziała panna młoda w wywiadzie dla agencji Reuters.

W Bejrucie tego dnia doszło do ogromnej tragedii. Na skutek wybuchu saletry amonowej w portowym magazynie, wiele budynków zostało doszczętnie zniszczonych. Eksplozja uszkodziła także inne w promieniu kilku kilometrów, w tym siedzibę premiera Libanu, Hassana Diaba położoną półtora kilometra od portu. Wstrząsy było czuć nawet na oddalonym o 240 kilometrów Cyprze. Liczba ofiar dramatycznego zdarzenia stale rośnie. Śmierć poniosło co najmniej 135 osób, a kilka tysięcy zostało rannych. Wielu mieszkańców Libanu nadal jest poszukiwanych przez rodziny i służby ratunkowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje o Franciszku Pieczce. Trudno powstrzymać żal, przygnębiające słowa aktora
2. Mikstura oczyszczająca przewód pokarmowy. Kosztuje kilka złotych 
3. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii

Panna młoda wyszła cało z tragicznego wypadku. Kobiecie udało się uciec i znaleźć bezpieczne schronienie. Wczoraj Israa Seblani zdecydowała się wrócić na skwer. Obserwowała, jak ekipa hotelowa sprząta szkło, sprzed budynku, gdzie nowożeńcy zamierzali spędzić noc poślubną. 29-latka przyznała, że kocha Liban, ale nie wyobraża sobie życia w nim po tym, co widziała i słyszała w dniu wybuchu. Jest wdzięczna za to, że nie ucierpiała. Wkrótce lekarka i jej mąż wyjadą na stałe do Stanów Zjednoczonych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważna wiadomość dla urodzonych przed 1970 rokiem. To już pewne
  2. Ministerstwo ogłosiło zmiany w trybie pilnym. Wprowadzony zostanie nowy obowiązek dla wszystkich Polaków, bez wyjątku
  3. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia dla wszystkich mających w planach podróże
  4. Przygnębiające odkrycie TVN. Uwielbiana gwiazda żyje w tragicznych warunkach z 70 psami, szczury chodzą wszędzie
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News