Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają

Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają Źródło: Pixabay Free-Photos

Panna młoda, która rozpoczęła przygotowania do wymarzonego ślubu, musiała podjąć niezwykle ważną decyzję. U jej boku przed ołtarzem, zgodnie z odwieczną tradycją, miały stanąć druhny. Rola ta najczęściej zostaje powierzona najlepszym przyjaciółkom oraz najbliższej rodzinie panny młodej. Tak miało być także tym razem. Niestety, kobieta podjęła wstrząsającą decyzję.

Panna młoda, której ślub zbliżał się wielkimi krokami, postanowiła poprosić najbliższe jej dziewczęta o wcielenie się w role druhen. Ta zaszczytna rola przypadła między innymi jej rodzonej siostrze. Czternastolatka niezwykle ucieszyła się z wyjątkowej propozycji. Dziewczynka nigdy wcześniej nie była na weselu, dlatego nadchodząca uroczystość wzbudzała w niej duży entuzjazm. Nie bez znaczenia był także fakt, że nie nie będzie jedynie zwykłym gościem. Nie spodziewała się tego, że jej plany zostaną pokrzyżowane. Powód sprawia, że ręce opadają.

Panna młoda zabroniła siostrze bycia druhną

Gdy tylko panna młoda wybrała trzy dziewczęta, które miały pomagać jej w przygotowaniach do ślubu, przyszedł czas na wybór odpowiednich kreacji. Kolorem przewodnim wybranym przez przyszłych nowożeńców był róż z domieszką czerwieni. Marszczona sukienka była doskonałym wyborem dla czternastolatki. Długość sukni pozwalała na zrezygnowanie z butów na obcasie i wspaniale podkreślała sylwetkę. Zachwycona dziewczynka nie mogła doczekać się, aż jej siostra zobaczy ją w tej wyjątkowej kreacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety, nie mogła przewidzieć reakcji siostry. Gdy tylko wyszła z przymierzalni, twarz panny młodej przybrała dziwny wyraz. Gdy czternastolatka zapytała, czy sukienka jej się nie podoba, siostra poprosiła ją o rozmowę na osobności. Dziewczęta wyszły do toalety. Nastolatka usłyszała, że jej biust jest zbyt duży, co mogłoby odwrócić uwagę gości i pana młodego od przyszłej żony. Kategorycznie zabroniła dziewczynce wystąpienia w kreacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Zdziwiona czternastolatka postanowiła nie denerwować panny młodej i odpowiedziała, że może wybrać inną sukienkę. Odpowiedź siostry była szokująca. Okazało się, że zmieniła zdanie i nie zgadza się na to, żeby dziewczynka pełniła rolę jej druhny. Pozostałe druhny poczuły się zbulwersowane. natychmiast oznajmiły przyjaciółce, że nie staną z nią przy ołtarzu do czasu, aż nie przeprosi siostry i nie przywróci jej możliwości pełnienia wcześniej powierzonej funkcji. Panna młoda przystała na ich warunki. Niestety nie zakończyła gnębienia dziewczynki. Wkrótce nastolatka dostała wiadomość tekstową, w której siostra oskarżyła ją o zrujnowanie najważniejszej uroczystości jej życia. Czternastolatka poczuła się bardzo upokorzona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. 200 tysięcy polskich dzieci nie dostanie jednak bonu turystycznego? Trwają prace nad poprawką, czas ucieka
  4. Mama publikowała zdjęcie z córką, w sieci rozpętała się burza. Kiedy się przyjrzała, nagle zrozumiała, wszystko przez 1 szczegół
  5. 22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało pilne oświadczenie. Polacy są zachwyceni „Super! Wreszcie nowoczesność”

Źródło: Mirror UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News