To wiadomość z ostatniej chwili! Aktualnie panuje chaos informacyjny, jednak mieszkańcy Warszawy nie powinni tracić czujności. Na wolności pozostaje niebezpieczny przestępca. Trwa policyjna obława.

Jak wynika z informacji podawanych przez stołeczną policję, nożownik brutalnie zaatakował przypadkową osobę, 53-letniego mężczyznę. Napadł go od tyłu, poważnie ranił w szyję i rękę. Do zdarzenia doszło w Milanówku pod Warszawą, późnym wieczorem.

Poszkodowany

Ofiarą napastnika padł 53-letni mężczyzna. Został zaatakowany na ulicy Królewskiej w Milanówku. Przewieziono go do szpitala. Jego stan jest stabilny.

53-letni mężczyzna został zaatakowany od tyłu przez około 20-letniego napastnika ubranego na czarno. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia – cytuje kom. Monikę Brodowską z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, TVN24.

Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia. Aktualnie trwa obława zakrojona na szeroką skalę. Bardzo prawdopodobne, że nożownik zbiegł do Warszawy gdzie łatwiej mu będzie się ukryć.

Panika w Warszawie

Z racji ostatniego brutalnego ataku w Stalowej Woli, niektórzy mieszkańcy Warszawy wpadli w panikę obawiając się, że nożownik z Milanówka nie poprzestanie na jednej ofierze. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaatakuje również w stolicy naszego kraju.

źródło: kontakt24.tvn24.pl

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

Czy za chwilę nadejdzie KONIEC ŚWIATA? Oto znaki!

...

Zobacz również