Panika w siedzibie PO! Bali się, że spłoną żywcem

Panika w siedzibie PO! Bali się, że spłoną żywcem

W siedzibie PO doszło do wybuchu paniki po tym, jak nieznany mężczyzna zagroził podpaleniem budynku. Politycy opozycji bali się, że spłoną żywcem, więc o sprawie powiadomili policję. Mundurowi błyskawicznie dokonali zatrzymania sprawcy.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdy sfrustrowani obywatele atakują siedziby polityków partii. Na początku tego roku na przykład obserwowaliśmy serię dewastacji siedzib polityków zarówno obozu władzy, jak i opozycji. W styczniu elewację filii biura poselskiego posłanki PiS Krystyny Pawłowicz w Sulejówku oblano farbą. Polityk całą sprawę zgłosiła policji i Polskiej Agencji Prasowej. Ofiarami podobnych akcji byli także inni politycy PiS. Doszło nawet do podpalenia drzwi biura Beaty Kempy. W ciągu ostatnich dwóch dni doszło do podobnych wydarzeń w Pabianicach i Łodzi. W pierwszym z tych miast zdewastowano szyby biura poselskiego posła PO Artura Dunina. Wandale napisali na nich obraźliwe zwroty i narysowali penisa. W stolicy regionu natomiast nieomal nie doszło do podpalenia.

Chciał podpalić siedzibę PO

Wczoraj do siedziby Platformy Obywatelskiej w Łodzi zadzwonił telefon z pogróżkami. Wykonujący połączenie mężczyzna zagroził podpaleniem budynku. Działacze w obawie przed zamachem zgłosili sprawę policji. Po kilku godzinach, w środę wieczorem, dokonano zatrzymania sprawcy niebezpiecznych gróźb. Jak podała miejscowa policja, sprawcą jest 42-letni łodzianin, który już w przeszłości był notowany za podobne wybryki. "Żartowniś" znajduje się obecnie w areszcie śledczym i czeka na rozprawę sądową, która odbędzie się już niedługo. Za dokonany przez niego czyn grozi mu nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler długo milczała o swoim dziecku. Powód jest przykry
  2. Setki Polaków uwięzionych! Rodziny są zrozpaczone
  3. Wielkie zmiany w 500 plus. Dziesiątki tysięcy dzieci stracą pieniądze
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News