Panika w PiS! Wychodzą seksafery, znani posłowie na świeczniku

Panika w PiS! Wychodzą seksafery, znani posłowie na świeczniku Źródło:

Za sprawą Stanisława Pięty w PiS wybuchła prawdziwa panika. Członkowie partii boją się, że teraz oni będą na celowniku Jarosława Kaczyńskiego. Jak się okazuje, wielu  z nich ma powody do obaw.

Romans posła Pięty zszokował wielu Polaków, jednak okazuje  się, że jego partyjni koledzy o wszystkim wiedzieli już od dawna. Co więcej, nie było to dla nich nic dziwnego i zaskakującego. Niestety innego zdania jest opinia publiczna oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński, który wniósł o przeprowadzenie partyjnego postępowania przeciwko Stanisławowi Pięcie. - Łaził z nią po Sejmie, restauracji, wreszcie w hotelu na noc. Przecież było wiadomo, że są razem - mówi członek PiS w rozmowie z fakt.pl.

Posłowie PiS w panice

Pięta kochankę przedstawiał jako swoją asystentkę. Jak się okazało, wielu innych posłów może robić tak samo. Jest to dobry sposób na ukrywanie kochanek, ponieważ najłatwiej wymyślić do niego wymówkę. Od tego typu zachowań mają nie stronić również ministrowie, którzy właśnie pod osłoną asystentek ukrywają kochanki przed żonami oraz Jarosławem Kaczyńskim. Postępowanie przeciwko Pięcie prowadzi Karol Karski, który ma zamiar przesłuchać wszystkich świadków, którzy widzieli posła z kochanką. Członkowie PiS boją się, że przy okazji na jaw wyjdą ich ukrywane związki. W takim wypadku Jarosław Kaczyński zdecydowanie nie pozwoliłby, żeby uszło im to płazem. - Z tego co poszło po Sejmie, będzie tak, że rzecznik Karol Karski ponoć będzie wzywał wszystkich świadków prowadzania się Pięty z tą kochanką. A tutaj i inni także na noc przyprowadzali swoje. Więc sprawy się rypną - dodaje poseł PiS. Wielu członków partii jest do tego stopnia przerażonych, że mieli odesłać swoje "asystentki" i zabronić się im nawet zbliżać do Sejmu. Niektórzy z nich popadli na tym punkcie w prawdziwą paranoję, obawiając się wykrycia. - Jeden, kumpel w sumie, ale powiem. Też z taką „asystentką” wiadomo, co robił. Teraz jej powiedział, żeby nawet się nie pokazywała w okolicy Sejmu, tak się boi. No i sam teraz chodzi chwilowo - mówi inny członek partii. Po tych wypowiedziach widać wprost, że posłowie PiS obawiają się wykrycia seksafery z ich udziałem. Dodatkowo nie chcą, aby prezes Kaczyński dowiedział się o wszystkim, ponieważ może to być jednoznaczne z końcem ich kariery politycznej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Eksplozja w wieżowcu w Poznaniu! Są ranni
  2. Kukiz przed Sądem! Dopiero teraz sprawa wychodzi na jaw
  3. To NIE żart! Macierewicz i Janniger przyłapani W KRZAKACH
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News