Dla wielu osób ta informacja to prawdziwy dramat. Miliony ludzi na całym świecie pozostaje uzależnionych od Facebooka. Medium pełni dla nich funkcję nie tylko rozrywkową ale i zawodową. Właśnie przechodzi ono przez poważną awarię.

Internauci na całym świecie biją na alarm. Coś niepokojącego dzieje się z Facebookiem. Wiele osób nie jest w stanie opublikować statusu na swoich tablicach. Podobne problemy napotykają przy próbie wysłania wiadomości czy logowaniu.

W mediach przytaczane są doniesienia o tym, że niektórzy użytkownicy nie są w stanie nawet wejść na stronę. Jak podaje „Express.co.uk” to kolejna tego typu awaria w tym tygodniu. Internauci, próbujący udostępnić treści na Facebooku otrzymują powiadomienie, że portal powinien działać poprawnie w przeciągu kilku godzin. Powodem problemów mają być trwające w serwisie prace.

Co ciekawe niektórzy internauci wcale nie doświadczają problemów z Facebookiem. Mogą się na niego normalnie logować i z niego korzystać. Trudno wytłumaczyć dlaczego awaria dotyka tylko części użytkowników.

...

Zobacz również