Pan młody nagle przerwał pierwszy taniec
youtube.com Don Perez
Weronika Wasiak - 29 Września 2020

Pan młody nagle przerwał pierwszy taniec, zgromadzeni zalali się łzami. Podjął ważną decyzję, mamy nagranie

Gdy pan młody przerwał pierwszy taniec, nikt nie podejrzewał, że co wydarzy się za moment. Tymczasem mężczyzna odsunął się od żony i podjął nieodwracalną decyzję. Wszystko się nagrało.

Pan młody poraził wszystkich na weselu swoim zachowaniem. Nawet jego partnerka, która przecież znała go doskonale, nie spodziewała się czegoś podobnego. Film z całego zajścia trafił do sieci, gdzie wywołuje ogrom emocji u odbiorców. Szczególnie kobiety nie dowierzają własnym oczom.

Niezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocNiezbędna jest pilna pomoc. Michał Wiśniewski przekazał tragiczną wiadomość, błaga o pomocCzytaj dalej

Pan młody przerwał taniec i zrobił coś, o czym goście nie będą mogli nigdy zapomnieć. Nie mógł już się wycofać

Shannon i Don już od dnia, w którym się poznali wiedzieli, że chcą spędzić resztę życia razem. Gdy mężczyzna się oświadczył, Shannon nie wyobrażała sobie innej odpowiedzi, niż "tak". Ruszyły intensywne przygotowania do ślubu. Na kilka tygodni przed ceremonią kobieta niemal wszystko miała dopięte na ostatni guzik. Wtedy wydarzyło się najgorsze - miesiąc przed weselem zmarł jej ukochany tata. Cały świat Shannon runął wtedy jak domek z kart.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Chociaż długo nie mogła pogodzić się ze stratą zadecydowała, że ostatecznie nie będzie przekładała ślubu na późniejszy termin. Nadszedł dzień ceremonii, a ona starała się myśleć tylko o tym, że za moment staje się żoną miłości swojego życia. Nie przypuszczała, że kiedy udadzą się na wesele, Don zrobi coś takiego. On natomiast, odkąd stracił przyszłego teścia, wiedział, że podczas przyjęcia chce zrobić dla ukochanej coś wyjątkowego. W najmniej spodziewanym momencie przerwał pierwszy taniec i odsunął się od Shannon. Poprosił, by usiadła na krześle na przeciw niego. Wtedy zaczął dla niej tańczyć. Specjalnie na tę okazję przygotował choreografię z nastoletnimi kuzynami żony. To był jednak dopiero początek.

Po zaprezentowaniu krótkiego układu, który dostarczył gościom sporo rozrywki, Don wziął krzesło i usiadł tak, by wszyscy mogli zobaczyć, co za chwilę zrobi. Chwycił za kartki na których widniał test piosenki zagranicznego wokalisty Eda Sheerana "Thinking out Loud". Potem zrobił coś, co wszystkich doprowadziło do łez. Zdjął marynarkę, pod którą miał koszulkę ze zdjęciem zmarłego ojca ukochanej. Panna młoda momentalnie dała ponieść się emocjom. Don chciał, by w tak ważnym dla niej dniu mogła zatańczyć również z tatą.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd właśnie ogłosił nowy zakaz. Od 30 września duże utrudnienia dla wielu Polaków

2. Uczestnik „Rolnik szuka żony” przekroczył wszelkie granice. Jest odpowiedź TVP, widzowie wściekli

3. Nagle przywrócono obowiązkową kwarantannę dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

Film z całego zajścia, który opublikowano na kanale "Don Perez" w serwisie YouTube wywołał same pozytywne odczucia u internautów. Liczba wyświetleń zbliża się już do 1,5 miliona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  2. TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)
  3. Informacje o nagłej śmierci spadły jak grom z jasnego nieba. Miał dopiero 45 lat
  4. Potężne ognisko koronawirusa w Polsce. Porażające informacje
  5. Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Matka dziecka i jej partner aresztowani, porażające szczegóły
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News