Pan młody już czekał przy ołtarzu. Gdy drzwi kościoła się otworzyły odebrało mu mowę, a goście mieli łzy w oczach

Pan młody już czekał przy ołtarzu. Gdy drzwi kościoła się otworzyły odebrało mu mowę, a goście mieli łzy w oczach Źródło: youtube.com THRE3TVOnline

Zniecierpliwiony pan młody czekał przy ołtarzu na swoją ukochaną. Po chwili drzwi do kaplicy zaczęły się otwierać, a jego oczom ukazał się widok, którego zupełnie się nie spodziewał. Momentalnie zalał się łzami.

Pan młody nie mógł doczekać się, kiedy ujrzy wybrankę swojego życia w śnieżnobiałej sukni, a chwilę później powie jej sakramentalne "tak". Oboje marzyli o tym od dawna, a ich piękny sen w końcu miał się stać rzeczywistością. Zupełnie nieoczekiwanie na kilka minut przed rozpoczęciem ceremonii wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. 

Pan młody czekał przy ołtarzy, gdy nagle otworzyły się drzwi do kaplicy. Nigdy nie zapomni tego widoku

Jennifer Darmon przeżyła istny koszmar na krótko przed swoim ślubem. Uczestniczyła w poważnym wypadku samochodowym, przez który została sparaliżowana od pasa w dół. Nagłą niepełnoprawnością była przytłoczona jeszcze bardziej przez zbliżającą się ceremonię. Chciała tego dnia samodzielnie kroczyć do ołtarza, choć wiedziała, że w jej przypadku jest to niemal niemożliwe. Postanowiła zrobić jednak wszystko, co w jej mocy, by osiągnąć cel. Jednocześnie poinformowała narzeczonego, że zrozumie, jeżeli przytłoczony sytuacją zdecyduje o rozstaniu. On nie zamierzał opuszczać jej nawet na moment. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Opisywana przez "THRE3TVOnline" na YouTube historia rozrywa serce. Dzień ślubu zbliżał się nieubłaganie, a Jennifer każdą chwilę spędzała na wyczerpujących rehabilitacjach. O całym procesie wiedział tylko jej ukochany, który ją we wszystkim wspierał. Mimo iż kobieta była naprawdę zdeterminowana wiedziała, że może potrzebować na to o wiele więcej czasu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie podały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje Franciszek Ziejka

2. Największy wzrost liczby zarażonych na świecie od początku epidemii. Specjaliści mówią już o drugiej fali

W dniu ceremonii pan młody czekał na nią przy ołtarzu nie mając pojęcia, jaki jest finał ciężkiej pacy ukochanej. Jennifer z bólem mówiła mu bowiem o ogromnych trudnościach, jakie spotyka na rehabilitacji. Nagle drzwi kościoła zaczęły się otwierać, a wtedy wszyscy zalali się łzami. Jennifer szła o własnych nogach, co było możliwe dzięki asekuracji bliskich osób. Swoją postawą udowodniła jednak, że nie należy wątpić w swoje cele, mimo przeciwności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lewandowscy bawili się na weselu. Wyglądali jak milion dolarów, wiemy ile kosztuje sukienka Anny (FOTO)
  2. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  3. Sylwia Bomba pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie. Fanom odebrało mowę, w TV nic nie było widać
  4. Fani się martwią, informacje o zdrowiu gwiazdy M jak miłość niepokoją. "Walczymy, nie poddajemy się"
  5. Justyna Żyła nie odpuszcza, pokazała skandaliczne nagranie. Fani nie dowierzają, przesadziła?
  6. Cała Polska we łzach. Nie żyje Zbigniew Czerwiński, śmierć przyszła nagle

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News