13-latka została w brutalny sposób zamordowana. Szokującą prawdę ujawniają zapiski z jej pamiętnika
Weronika Wasiak - 3 Lipca 2019

13-latka została w brutalny sposób zamordowana. Szokującą prawdę ujawniają zapiski z jej pamiętnika

Pamiętnik wciąż cieszy się popularnością wśród nastoletnich dziewczynek. To właśnie w nim mogą one zapisywać swoje najbardziej osobiste sekrety, o których nie mówią nikomu. Tak też było w przypadku zamordowanej 13-latki. Wiele wskazuje na to, że dziewczyna wielokrotnie pisała o swoim oprawcy.

Swój pamiętnik starała się ukryć jak najgłębiej, by nikt nie mógł przeczytać jej wyznań. Nie jest wykluczone, że gdyby komuś udało się go odnaleźć, można by uniknąć ogromnej tragedii. To, co pisała nastolatka, jest naprawdę wstrząsające.

Małgorzata Rozenek zaliczyła spektakularną wpadkę.Po co jej to było? Teraz z Rozenek śmieje się cały internet, kuriozalna wpadkaCzytaj dalej

Brutalne morderstwo 13-latki

Lucy McHugh mieszkała w Southampton w Wielkiej Brytanii. 13-latka wiodła dość zwyczajne życie, niczym nie odbiegające od rówieśniczek. Dopiero w 2017 roku, jej nauczycielki zauważyły, że zachowuje się nieco inaczej i co więcej, zaczęły podejrzewać, że nieletnia wdała się w romans ze sporo starszym mężczyzną.

Wielokrotnie informowały o tym matkę dziewczynki oraz jej oczyma, jednak ci zdawali się zupełnie nie przejmować domysłami. Sytuacja nie zmieniała się, aż w końcu 25 lipca 2018 roku, Lucy zaginęła. Jej ciało znaleziono następnego dnia w okropnym stanie. Morderca doszczętnie zmasakrował 13-latkę, zadając jej aż 27 ciosów nożem na całym ciele oraz podrzynając gardło.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

.Wstrząsające kulisy rozwodu żony Wiśniewskiego. Polacy zostali okłamaniCzytaj dalej

Pamiętnik zawierał istotne informacje

Jak się okazuje, w domu prócz Lucy, jej mamy i ojczyma, mieszkał również 24-letni przyjaciel rodziny Stephen. To właśnie z nim nastolatka miała być związana, o czym pisała w swoim sekretnym pamiętniku. Pamiętnik nastolatki zdradził wiele szczegółów na temat ich życia seksualnego i fantazji erotycznych mężczyzny, który był zwolennikiem brutalności w łóżku.

Zupełne inne stanowisko w tej sprawie zajmował 24-latek, który wielokrotnie skarżył się matce Lucy, że ta go nęka i prowokuje. Z ustaleń śledczych wynika, że nastolatka i Stephen umówili się na spotkanie w dniu jej śmierci, podczas którego miała powiedzieć mu o rzekomej ciąży.

Zdaniem policji to właśnie ta informacja miała być dla Stephena motywem morderstwa, jednak mężczyzna nie przyznaje się do winy. Niewykluczone, że gdyby rodzice zamordowanej mieli wgląd do jej pamiętnika lub reagowaliby na doniesienia nauczycielek, do tragedii wcale by nie doszło. Z całą pewnością pamiętnik nastolatki był przełomowym odkryciem dla całego śledztwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News