Pamiętacie zarzuty zwolenników PiS ws. marszów KOD? Teraz role się odwróciły

Pamiętacie zarzuty zwolenników PiS ws. marszów KOD? Teraz role się odwróciły

W odpowiedzi na niedawne antyrządowe protesty pod sejmem, zorganizowano marsz zwolenników rządu. W niedzielę o godzinie 16 sympatyzujący z Prawem i Sprawiedliwością zebrali się pod pałacem prezydenckim by okazać swoje poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego i Beaty Szydło.

Kiedy powstał Komitet Obrony Demokracji, szczycono się, że to oddolna obywatelska inicjatywa. Zupełnie inaczej na sprawę patrzyli zwolennicy PiS. Mówiono wówczas, że marszy KOD z pewnością nie można nazwać obywatelską inicjatywą. Pojawiły się zarzuty, że Platforma Obywatelska  i .Nowoczesna zwożą członków swoich partii autobusami z całej polski, żeby w sztuczny sposób podbić frekwencję.

Teraz identyczne zarzuty podnoszą zwolennicy opozycji. Antyrządowy portal natemat.pl twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość ma świadomość niskiego poparcia w społeczeństwie, dlatego postanowiła nieco "wspomóc" rzeczywistość.

"Spontaniczna demonstracja poparcia dla rządu i PiS? Wolne żarty - partia będzie zwozić zwolenników autobusami" brzmi tytuł opublikowanego na portalu artykułu.

 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News