Serial „Dr Quinn” był kiedyś niekwestionowanym hitem telewizji. Amerykańska seria przyciągała przed ekrany licznych widzów w każdym wieku. Jednym z argumentów tłumaczących jego popularność była bez wątpienia postać Byrona Sully’ego, w którym kochały się tysiące kobiet na całym świecie. Co ciekawe, po latach nie przypomina on już miłości tytułowej bohaterki sprzed lat, jednak wciąż zwraca uwagę nieszablonową urodą. 

Kultowy Joe Lando ma dziś 56 lat. Ściął on długie włosy, które dzięki grze w serialu „Dr Quinn” stały się jego znakiem rozpoznawczym. Wciąż jednak przyciąga spojrzenia wielu kobiet oraz powoduje cichą zazdrość licznych mężczyzn.

Co ciekawe, Lando poza korzeniami włoskimi oraz rosyjskimi, ma także pochodzenie… polskie. Urodził się on w stanie Illinois, jednak znaczną większość swojego życia spędził w Hollywood, gdzie zajmował się rozwijaniem niezwykle owocnej kariery.

Chociaż w 1993 roku udało mu się znaleźć na kultowej liście 50. najpiękniejszych ludzi świata magazynu „People” i wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem, pozostaje on wierny jednej, ukochanej kobiecie. Od dwudziestu lat związany jest z Kirsten Barlow, z którą ma trzech synów oraz jedną córkę.

Fot. Twitter
Fot. Youtube/Dr Quinn

Mistrzostwa Świata Brody i Wąsów 2017

...

Zobacz również