„Mam Talent” to jeden z najbardziej hitowych show TVN. Program nadawany jest już od 10 lat, a w ostatnią sobotę mieliśmy okazję zobaczyć jego jubileuszowy odcinek. Przez program przewinęła się masa osób, a nawet zwierząt pełnych talentów. Mimo to są pewne postacie, które zapadają w pamięć.

Jest tak chociażby z Klaudią Kulawik, finalistką pierwszej edycji programu. Jeszcze 10 lat temu Kulawik była małą i nieśmiałą dziewczynką, którą pokochała cała Polska. Ostatnio jednak wystąpiła w „Dzień Dobry TVN”, a jej widok powalał na kolana.

Jak się okazuje, finalistka wyrosła na piękną kobietę. W sieci nie brakuje pochwał dla urody Kulawik, o której mowa, że jest naprawdę piękną blondynką, kipiącą wręcz od seksu. Szczególną uwagę zwraca się na zapierające dech w piersiach długie nogi wokalistki. Trudno odmówić jej urody, jak i talentu.

Co robi obecnie Klaudia Kulawik? Po ukończeniu szkoły muzycznej w Katowicach przeniosła się do Londynu. Tam zaczęła studia wokalne i tworzy swoje własne kompozycje i teksty. W przyszłości ma zamiar spróbować swoich sił w wielkim show-biznesie i zabłysnąć jako światowej sławy wokalistka.

Dla mnie program, jako dla dziecka był olbrzymią przygodą, ale również zalążkiem czegoś, co później zrozumiałam, że może stać się moim życiem i pasją. Nigdy wcześniej nie śpiewałam przed programem i to były moje pierwsze kroki. W zeszłym roku ukończyłam II stopień szkoły muzycznej w Katowicach. Postawiłam wszystko na jedną kartę i zdecydowałam wyjechać do Londynu. Tam rozpoczęłam studia wokalne. Tworze swoje piosenki, teksty i kompozycje oraz uczę się produkcji piosenek, czego wymagają ode mnie moje studia – mówi Kulawik.

źródło: jastrzabpost.pl

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!

...

Zobacz również