Nie żyje aktorka legendarnego filmu. Była wspaniała

Nie żyje aktorka legendarnego filmu. Była wspaniała Źródło: fot. pixabay.com

Zagraniczne media poinformowały o śmierci gwiazdy uważanego za jeden z najlepszych filmów wszech czasów - "Miasteczko Twin Peaks". Aktorka Pamela Gidley miała 52 lata. Jej nagła śmierć zasmuciła fanów. Współpracownicy i rodzina pogrążyli się w żałobie.

Aktorka urodziła się 11 czerwca 1965 roku w Methuen w stanie Massachusetts. Dzieciństwo spędziła w Salem w New Hampshire. Według doniesień Pamela Gildley zmarła w swoim domu. Mieszkała w New Hampshire.

Nie żyje aktorka Pamela Gidley

Aktorka zadebiutowała w 1986 roku. Fanom najbardziej znana jest z roli Teresy Banks w filmie "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu krocz za mną". Reżyserował go David Lynch. Film opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce przed i po akcji popularnego serialu "Miasteczko Twin Peaks". Nie jest to jej jedyna rola. Wystąpiła między innymi w filmach "Autostrada do piekła", "Mały wampirek", "Wychodząc z mroku" i "Policyjna gorączka". Aktorka zmarła nagle. Jak na razie nieznane są przyczyny zgonu. Jonathan Lipnicki, który grał razem z Gidley opublikował na swoich mediach społecznościowych post wspominający aktorkę. Pamela Gidley od kilku lat nie brała udziału w żadnym filmie, jednak wciąż jest to potworny cios dla jej fanów, których nie brakuje. Zobacz także:
  1. To KONIEC Cosby’ego! Został skazany, idzie siedzieć na 30 lat
  2. Tadla prawie zmarła. Poruszające wyznanie dziennikarki
  3. Cała Polska myślała że Gołębiewski NIE ŻYJE. Prawda jest wstrząsająca
źródło: radiozet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News