Przez dłuższy czas o Pameli Anderson media milczały. Aktorka starała się prowadzić cichy żywot gwiazdy sprzed lat. Długo jednak nie wytrzymała. Znów wystąpiła w płomiennej sesji. Patrząc na te zdjęcia aż trudno uwierzyć, że ma 50 lat.

Pamela Anderson największą karierę zrobiła grając rolę w serialu „Słoneczny Patrol”. Serial nadawany był głównie w latach 90. i właśnie wtedy aktorka święciła dni swojej największej popularności.

Mimo upływu lat Anderson wciąż potrafi urzec swoim ciałem. Gwiazda ma już 50 lat, jednak niedawno znów wzięła udział w płomiennej nagiej sesji.

Anderson znów nago

– Uwielbiam seksowne zdjęcia – wyjaśnia celebrytka. – Uwielbiam i doceniam seksowność u innych ludzi. Z jednej strony jestem bardzo romantyczna, ale z drugiej uważam, że człowiek powinien żyć w zgodzie ze swoimi pierwotnymi instynktami.

Na zdjęciach wykonanych przez Davida La Chapelle’a dla „King Kong Magazine” można zobaczyć Pamelę Anderson w seksownym duecie z ukraińskim tancerzem Siergiejem Połuninem. Na jednym z nich aktorka przytula się do niego, on zaś liże ją po szyi. Na artystycznych, czarno-białych zdjęciach Anderson prezentuje się wyjątkowo seksownie.

fot. instagram.com/kingkongmagazine

Źródło: teleshow.wp.pl

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

...

Zobacz również