Dzięki opinii bycia  „zdrowszymi” od zwykłych papierosów i możliwości wydychania widowiskowych kłębów dymu, e-papierosy stają się coraz popularniejsze. Okazuje się jednak, że elektroniczne „fajki” mogą być jeszcze bardziej niebezpieczne od swoich tradycyjnych zamienników.

Różnica w cenie e-papierosów bywa naprawdę duża. Nie warto jednak kupować tych najtańszych, a już na pewno – chińskich podróbek. W listopadzie boleśnie przekonał się o tym pewien Francuz.

Na nagraniu, które obiegło sieć było widać, jak mężczyzna stoi przed wejściem do baru i pali e-papierosa. Po chwili wkłada go do kieszeni, a ten… wybuchł. Francuz trafił do szpitala z popażonym brzuchem, udem oraz rękoma.

Teraz dotarła do nas kolejna informacja o wybuchającym e-papierosie. Andrew Hall z Idaho (USA) w wyniku eksplozji stracił 7 zębów, boleśnie poparzył sobie twarz, gardło oraz przełyk. Na opublikowanych przez niego makabrycznych zdjęciach widać skutki wybuchu.

– Wiem że e-papierosy, pomagają wielu ludziom rzucić nałóg palenia i jest to naprawdę bardzo dobre, ale powinniście też wiedzieć że mogą się zdarzyć i takie sytuacje, jak w moim przypadku – że bez ostrzeżenia może dojść do eksplozji – komentuje Hall

https://www.youtube.com/watch?v=en8X80l-cvw

...

Zobacz również

Zobacz również