Potwierdzono, że Kaczyński umiera? Źródło informacji to Palikot

Potwierdzono, że Kaczyński umiera? Źródło informacji to Palikot

Dzisiaj informowaliśmy, że wg. przecieków z wydziału onkologicznego w Bydgoszczy, Jarosław Kaczyński umiera na raka. Okazuje się, że te informacje były oficjalne potwierdzone. Jednak źródło tych potwierdzeń budzi ogromne kontrowersje.

Kto więc wypowiedział się ws. choroby Kaczyńskiego? ?Nie kto inny, a... Janusz Palikot. Chociaż Palikot już jakiś czas temu stwierdził, że wycofuje się z polityki, niezmiennie komentuje wszystko, co dzieje się w krajowym parlamencie. - Jarosław Kaczyński umiera. Chce się znaleźć tam, gdzie jego brat - pod ziemią, w trumnie, obok ukochanego tego drugiego - napisał Palikot na blogu. - Różne grupy grają na Jarosławie jak na dudach, jak na instrumencie. Wydmuchując nim tego czy tamtą z partii, aby przejąć władzę po pogrzebie szefa. Wydmuchiwani nigdy nie zobaczą oblicza wodza - dodał także aktywista.

Szokująca opinia

- Ktoś gra, ktoś jest dudą, ktoś jest wydmuchiwany - podsumował Palikot. Jego ostre słowa wywołały ogromną burzę przede wszystkim w komentarzach oraz na Twitterze. Wielu wyborców PiS stanowczo skrytykowało i potępiło opinię polityka.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciek z tajnego spotkania PiS: Potwierdzają się informacje, Kaczyński przeraził posłów
  2. Kłopoty ze zdrowiem. Państwo będzie dawać każdemu 500 złotych przez dwa lata
  3. Prokuratura zajmie się Błaszczakiem. Chodzi o przejęcie placu Piłsudskiego
  4. Kinga Duda w ciąży?! Prezydent: „Jestem gotów na bycie dziadkiem”
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News