Pali się szpital w Polsce! Chorzy z płomieni wynoszeni na rękach

Pali się szpital w Polsce! Chorzy z płomieni wynoszeni na rękach

Wiadomość z ostatniej chwili. Ogromna tragedia w województwie opolskim. Pali się polski szpital. Akcja ratunkowa właśnie się zakończyła. Chorzy byli wynoszeni na rękach z płonącego budynku.

Tragiczne doniesienia z Głuchołazów w województwie opolskim. Spokojną noc w szpitalu przerwał prawdziwy koszmar. Pracowników szpitala zaniepokoił gęsty dym wydobywający się z sali. Jeden z pacjentów podpalił własne łóżko, od którego zajęła się część budynku. Na miejsce tej tragedii została wezwana straż pożarna. Jeszcze przed jej przyjazdem, chorzy byli wynoszeni na rękach z płonącego budynku przez personel szpitala. Do wyciągnięcia niektórych pacjentów strażacy musieli użyć podnośnika. Dramatyczna akcja ratunkowa trwała wiele godzin. ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczny pożar po Kuchennych Rewolucjach, setki ludzi zagrożonych, Gessler przerażona (video)

Pali się polski szpital, dramat pacjentów

Z płonącego budynku ewakuowano w dramatycznych okolicznościach ponad 20 osób, chorzy byli wynoszeni w pośpiechu na rękach. Nie jest znany ich stan, choć wiadomo, że nie ma ofiar śmiertelnych. Mężczyzna, który spowodował tę ogromną tragedię przebywa na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym. Straty, które wyrządził wycenia się na dziesiątki tysięcy złotych. ZOBACZ TAKŻE: To zdjęcie mówi wszystko. Gdyby nie oni pożar w Londynie mógłby mieć znacznie gorsze skutki (FOTO) Następny artykuł