Pakistańska telewizja Neo News wyemitowała materiał o Donaldzie Trumpie, który, jeśli okazałby się prawdę, uniemożliwiłby miliarderowi objęcie urzędu prezydenta USA. Jak twierdzą bowiem Pakistańscy dziennikarze, prezydent-elekt urodził się w ich kraju, a naprawdę nazywa się Dawood Ibrahim Khan.

Według zaprezentowanego przez dziennikarzy Neo News materiału, Donald Trump jest w rzeczywistości potomkiem pakistańskiej pary muzułmanów. Miał urodzić się jako Dawood Ibrahim Khan w jednej z miejscowości leżącej w Waziristanie – północno-wschodnim rejonie kraju, tuż przy granicy z Afganistanem.

Rodzice małego Khana mieli zginąć w wypadku samochodowym, a malec w końcu trafił w ręce brytyjskiego kapitana, który wywiózł chłopca do Wielkiej Brytanii. Tam wojskowy miał oddać Khana do ośrodka zajmującego się adopcją.

Według Neo News, historia skończyła się niedługo później, kiedy mały Khan został adoptowany przez parę ze Stanów Zjednoczonych. Dziennikarze pakistańskiej stacji telewizyjnej są przekonani w prawdziwość historii, którą ma dodatkowo potwierdzać zdjęcie przedstawiające małego Khana-Trumpa.

Warto przypomnieć, że podobne rewelacje ujawniane były po wyborze na prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamy. Świat zalewały wtedy medialne doniesienia o tym, jakoby mały Obama urodził się w Kenii i dopiero później przyjechał do USA.

Gdyby okazało się, że osoba, która obejmuje urząd prezydenta USA, nie urodziła się w tym kraju, oznaczałoby to, że zasiada na prezydenckim fotelu nielegalnie. Zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych może bowiem tylko osoba, która urodziła się na terenie USA.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


pt

Zobacz również