Gigantyczny pająk nagle pojawił się w mieszkaniu. Mieszkańcy natychmiast wezwali pomoc

Gigantyczny pająk nagle pojawił się w mieszkaniu. Mieszkańcy natychmiast wezwali pomoc Źródło: Animal Patrol Straży Miejskiej w Łodzi

Niespodziewanie pająk pojawił się w ich mieszkaniu. Widząc jego rozmiary oraz egzotyczny wygląd wpadli w przerażenie i natychmiast wezwali pomoc. Na miejsce przyjechały służby, które zajęły się niecodziennym gościem. Zastanawiające jest to, skąd przywędrował ptasznik.

Pająk ten jest drugim największym pająkiem na świecie, nic więc dziwnego, że jego widok może wywoływać strach. Jego długie i owłosione nogi mogą napawać obrzydzeniem. Na pewno jednak wywołają spore zaskoczenie w przypadku, gdy nie hodujemy egzotycznych zwierząt. 

Pająk wywołał u nich panikę, natychmiast wezwali pomoc

Pająk ptasznik pojawił się w ich mieszkaniu i całe szczęście zdążyli to zauważyć zanim zapadł zmrok i udali się spać. Widząc egzotycznego gościa natychmiast zadzwonili po straż miejską. Według informacji przekazywanych przez "Dziennik Łódzki" niechcianego lokatora mieszkańcy domu wpadli w sporą panikę. Do zdarzenia doszło 17 lipca w piątek w jednym z łódzkich mieszkań przy ulicy Krzemienieckiej. Wezwani na miejsce strażnicy miejscy pracujący w Animal Patrol podjęli interwencję i pająk został przez nich schwytany do plastikowego pudełeczka z otworami, przez które miał zapewniony dopływ tlenu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie mają pojęcia jak zwierzę znalazło się w ich mieszkaniu

Pająk został schwytany w łódzkim w mieszkaniu na czwartym piętrze i co do jego pojawienia się istnieje jedynie teoria. Strażnicy podejrzewają, że zwierzę mogło dostać się do środka przez otwarte okno. Po krótkim spacerku elewacją budynku zdecydowało się po prostu skorzystać z okazji i wejść do środka przez szparę otwartego okna. Jak informuje na swoim profilu na Facebooku Animal Patrol Straży Miejskiej w Łodzi sąsiedzi nie posiadają wiadomości na temat tego, by którykolwiek z ich sąsiadów zajmował się hodowlą egzotycznych zwierząt, a pająk na pewno nie pojawił się w ich okolicy sam. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę
2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać
3. Tragedia samotnej matki z programu "Nasz nowy dom". Spłonął jej dach nad głową, w pożarze zginął ukochany przyjaciel rodziny

Został przewieziony w bezpieczne miejsce

Pająk stał się głównym bohaterem piątkowych opowieści w Łodzi i nie powinno to dziwić nikogo. Nikt nie chce odkryć w swoim mieszkaniu takiego dzikiego lokatora. Po interwencji zwierzę trafiło do sklepu zoologicznego, gdzie zajmą się nim profesjonaliści i trafi w ręce nowego, miejmy nadzieję, odpowiedzialnego właściciela.

- Ptasznik olbrzymi, którego widzimy na fotografiach, zazwyczaj nie bywa agresywny, jest dość spokojny i nadaje się podobno nawet dla odpowiedzialnych, początkujących terrarystów. Odpowiedzialnych! Właścicielu co się stało, że ten ''pajączek'' znalazł się w mieszkaniu innych osób? - czytamy w poście strażników wezwanych do interwencji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przekazano pilną wiadomość. Wszystko zacznie się już w niedzielę
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  4. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne
  5. Szykuje się ogromna pomoc dla nawet 650 tys. rodzin. Wiele z nich czekało całe życie na podobne wsparcie
  6. Katarzyna Dowbor jest załamana. Media właśnie podały wstrząsającą wiadomość
  7. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News