Cała Polska modliła się o jej życie. Niestety, właśnie zmarła

Cała Polska modliła się o jej życie. Niestety, właśnie zmarła

Pabianice stały się świadkiem gigantycznej tragedii. Nie żyje 4-latka, której w dramatycznej walce o życie kibicował cały kraj. Dziewczynka odeszła, gdyż własna matka poderżnęła jej gardło. Lekarze nie byli w stanie pomóc dziecku.

26 maja młoda kobieta, mieszkająca na co dzień w Pabianicach, wybrała się do swojej przyjaciółki do Głogowa wraz z córeczką. Nie wiadomo, czy wtedy planowała już zbrodnię, której ostatecznie się dopuściła.

Pabianice: mieszkanka miasta doprowadziła do śmierci dziecka

Wieczorem tego samego dnia Katarzyna G. postanowiła wykąpać swoje dziecko. Z ustaleń śledczych oraz zeznań oskarżonej wynika, że najpierw podtapiała 4-latkę, a później nożem poderżnęła jej gardło. Po szybkim zatrzymaniu kobieta opowiedziała o tym, co nią kierowało. - Podała motywy swojego czynu oraz opisała przebieg zdarzenia. Z uwagi na dobro postępowania na obecnym etapie treść tych wyjaśnień nie może zostać ujawniona - zdradziła mediom Lidia Tkaczyszyn, pełniąca funkcję rzecznik Prokuratury Okręgowej w Legnicy, gdzie prowadzona jest kontrowersyjna sprawa.

4-letnia Wiktoria nie żyje

Walka lekarzy o życie dziewczynki trwała długo. Informacje o jej zmaganiach śledziły tysiące Polaków. Niestety - dziewczynka nie żyje. Chociaż Wiktoria zmarła już przed weekendem, osoby zajmujące się sprawą zdecydowały się poinformować media o tym dopiero teraz. - W poniedziałek została przeprowadzona sekcja zwłok. Wyniki poznamy prawdopodobnie w tym tygodniu - dodała rzeczniczka prokuratury. Do tej pory matka pozostawała oskarżona o usiłowanie zabójstwa dziecka. Teraz zarówno zarzuty, jak i wymiar kary prawdopodobnie się zmienią. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kultowy polski reżyser nie może pogodzić się ze śmiercią. Łzy same płyną do oczu
  2. Omenaa Mensah OKRUTNIE zaatakowana! „J*bane czarne k*rwisko, miłośniczka Tuska”
  3. Wybitna legenda polskiego dziennikarstwa śmiertelnie chora. Trwa wyścig z czasem
  4. Gwiazda TVN pierwszy raz o horrorze z dzieciństwa. Odeszła by ratować życie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News