Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. "Zapalenie oskrzeli, grypa, infekcja palca"

Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. "Zapalenie oskrzeli, grypa, infekcja palca" Źródło: fot.youtube.com/ammnestyinternational

Ozzy Osbourne odwołuje koncerty. Legendarny muzyk rockowy i wieloletni lider grupy Black Sabbath nie będzie mógł pojawić się w Europie w 2019 roku. Kontrowersyjny wokalista musi zmierzyć się z ciężkimi chorobami, które nawiedziły jego organizm, co ograniczy mu koncertowanie. Czy legendarny "książę Ciemności" wróci do grania?

Ozzy Osbourne swoją wieloletnią karierę muzyczną zaczął pod koniec lat 60. kiedy został wokalistą legendarnej grupy Black Sabbath. W trakcie wieloletniej kariery twórca takich hitów jak "Paranoid", czy "Sabbath Bloody Sabbath" wielokrotnie musiał odwoływać koncerty z powodu ekscesów typowych dla gwiazdy rocka. Tym razem jednak wokalista będzie musiał zrezygnować z występowania z powodu ciężkiego stanu swojego zdrowia. Czy emerytowany rockman wróci na scenę?

Ozzy Osbourne przerywa koncerty. Ciężki stan legendy rocka

Swoją europejską trasę koncertową z legendą brytyjskiego heavy-metalu, zespołem Judas Priest, Osbourne miał zagrać na terenie zachodniej Europy. Fani legendy rocka zostali zaskoczeni jednak smutną informacją prosto z obozu artysty, który ma cierpieć na szereg chorób spowodowanych przepełnionym narkotykami i używkami rock'n'rollowym stylem życia. - Jestem kompletnie załamany, że muszę odwołać europejską część trasy. Wygląda na to, że od października wszystko, czego dotknę, wali się. Najpierw infekcja palca, a teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Chciałbym przeprosić moich fanów, którzy byli przez lata tak lojalni, mój zespół, ekipę i Judas Priest za to, że ich zawiodłem. Obiecuję jednak, że dokończę trasę z Judas Priest. Koncerty zostaną przełożone na wrzesień - napisał w oficjalnym komunikacie Ozzy Osbourne. Media i fani spekulują, czy za odwołaniem koncertów nie stoją poważniejsze okoliczności, o których sam muzyk nie chce poinformować.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News