Jurek Owsiak tradycyjnie już podczas konferencji prasowej dzień po finale WOŚP podsumował coroczną kwestę. Działacz mówił o sumach, które udało się zebrać, a także o trudnościach jakie spotkały akcję. Pozwolił sobie także na uderzenie w znaną gwiazdę disco polo, ulubieńca telewizji publicznej. Już pojawiają się komentarze, że „Owsiak miażdży Martyniuka i Kurskiego”.

Aktywista podczas konferencji prasowej podsumował 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz standardowych słów o tym ile udało się zebrać, gdzie zbierano pieniądze, pojawiły się także słowa odnoszące się do gwiazdy TVP.

Owsiak pozwolił sobie bowiem na mocne uderzenie w telewizję publiczną i Zenka Martyniuka. Te słowa z pewnością nie spodobają się nie tylko muzykowi, ale także szefowi telewizji, Jackowi Kurskiemu.

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk zawstydził studentów! Naukowcy w szoku

Owsiak miażdży

Szef WOŚP nie zostawił bowiem suchej nitki na TVP i jej discopolowej gwiazdeczce. Działacz odniósł się bowiem do oglądalności finału emitowanego przez TVN.

W szczytowym momencie przed ekranami telewizorów miało zasiąść aż 13 mln Polaków, czyli ponad 1/3 społeczeństwa. To niemalże rekordowy wynik, jakiego WOŚP nie osiągało nawet z TVP.

Owsiak odniósł się więc do obecnej kondycji telewizji publicznej, która swoją oglądalność opiera obecnie na muzyce disco polo i promowaniu Zenka Martyniuka. Muzyk miał zresztą przynieść TVP niejednokrotnie rekordową oglądalność.

– Coś niebywałego! 13 milionów widzów oglądało WOŚP na antenach TVN i TVN24. Światełko do nieba oglądało 4 miliony osób. A przecież nie było Zenka – powiedział Owsiak.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK! Wreszcie ujawniono ile zarabia Owsiak na WOŚP

źródło:

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również