Jurek Owsiak tym razem zaskoczył zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników! W ostrych słowach skomentował postawy obu tych grup, czego nikt się obecnie nie spodziewał.

– Gramy dla wszystkich i nie wyobrażam sobie, żeby można było w ten sposób trafiać do naszych przeciwników. Takie wpisy rozumiem bardziej jako żart – powiedział prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy o tych, którzy twierdzą, że chcieliby podpisać oświadczenie związane z rezygnacją z korzystania ze sprzętu zakupionego z zebranych pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedyś handlował Polkami, dzisiaj staje w ich obronie

Niespodziewany atak

– Prawda jest taka, że obie strony – ci, którzy nas lubią i ci, którzy krytykują – mają swoich dobrych i złych adwokatów. Przed naszymi dobrymi adwokatami musimy się czasem bronić. Oni czasem chcą zbyt mocno dokopać przeciwnikom, neguję takie zachowania – dodał także Owsiak, uderzając bezpośrednio w… swoich zwolenników.

– Przychodzi do nas dużo takich maili. Ludzie piszą, że nie lubili WOŚP, dopóki nie doszło do sytuacji, w której oni lub ktoś z bliskich musieli z tego sprzętu skorzystać. Życie bywa tak brutalne, że ściąga cię do parteru w „minutę osiem” – zaznaczył działacz, po czym zdecydował się na ironię względem swoich oponentów.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Owsiaka nie wytrzymała! Szokujące szczegóły na temat męża

– Przeciwnika WOŚP zachęcam, żeby wytatuował sobie na ręce wielki napis „Nie lubię WOŚP”, taki prawdziwy, na całe życie – stwierdził prześmiewczo Owsiak.

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]

...

Zobacz również

Zobacz również