Owsiak pokazał jaja, zadzwonił do swoich hejterów. Reakcja? Kosmos

Owsiak pokazał jaja, zadzwonił do swoich hejterów. Reakcja? Kosmos Źródło:

Owsiak dał się nam już poznać nie tylko jako człowiek o złotym sercu, ale również osoba, która reaguje na hejt. W ostatnich latach był bombardowany oskarżeniami o nieprawidłowości finansowe, a owej nagonce brali udział znani prawicowi publicyści. Owsiak jednak nie poddaje się i zdradza jak radził sobie z hejtem. Reakcja hejterów? Kosmos. 

Owsiak promuje obecnie 27. finał WOŚP, który odbędzie się 13 stycznia w niedzielę. Jak zwykle Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dołoży wszelkich starań, aby pobić kolejny rekord finansowy.

Owsiak atakowany przez hejterów

Prawicowe media, środowiska skrajnie katolickie oraz narodowe rozpętały nagonkę przeciwko Owsiakowi i jego Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, dlatego co roku w internecie możemy znaleźć tysiące komentarzy krytykujących nie tylko Jurka, ale również finansowe wspieranie jego inicjatywy. Hejterzy zarzucają Jurkowi Owsiakowi przekręty finansowe i przekazywanie zbyt małej ilości pieniędzy ze zbiórek. Wytykają mu również organizację Woodstocku, na którym, według nich, promowane są "antypatriotyczne wartości oraz lewicowe ideały". Mimo fali hejtu, która co roku zalewa Jurka Owsiaka, coraz więcej Polaków decyduje się wspierać jego Orkiestrę. Warto zaznaczyć, że dzieje się to mimo negatywnego trendu demograficznego i zmniejszania się liczby Polaków. Jak Jurek Owsiak radzi sobie z hejterami?

Owsiak dzwoni do hejterów

Owsiak twierdzi, że w nagonkę na WOŚP zaangażowane są przede wszystkim trolle internetowe. Zdaje sobie jednak sprawę, że część komentarzy zachęcających do odmowy wspierania WOŚP pochodzi od prawdziwych hejterów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyznał, że ścigał hejterów. Miał jaja by z nimi walczyć i nawet do nich dzwonił. Ich reakcja była dość niespodziewana. – Nieraz okazywało się, że jest twarz, dwójka dzieci, rodzina, a gdzieś w tle jeszcze Matka Boska. A wpis potworny, wulgarny. Pisał też, gdzie mieszka, pracuje, więc dzwoniliśmy do zakładu pracy, często ja sam, przedstawiając się z imienia i nazwiska. Oczami wyobraźni widziałem, jak staje na baczność słysząc mój głos. I zazwyczaj mówił: „panie Jurku, przepraszam, coś mnie ugryzło, przepraszam po trzykroć” – powiedział organizator WOŚP w rozmowie z Onetem. Owsiak twierdzi, że nie spotkał się jeszcze z sytuacją, by przyłapany hejter później nie przeprosił.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  2. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  3. Marzenie Kaczyńskiego totalnie zniszczone. Wystarczyła jedna mała rzecz
  4. Wiek Magdy Gessler powala! Spodziewaliście się, że jest 20 lat młodsza! 
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News